Çarşamba , Mayıs 22 2019
Home / Genel / Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses
Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses
Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses

Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses

Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses Aydın; “Bekirdere mahallemize muhtarlık için aday olurken tarihi geniş ve eski olan bu mahallemizin Türkiye ve dünyada adı duyulan bir yer haline getirmek hedefi ile yola çıkıyorum” dedi.

Hülya Aydın Bekirdere’de yeni bir nefes yeni bir ses

Mahalli belediye seçiminde halkımız, vatandaşlarımız İl, İlçe, belediye başkanı, Belediye Meclis üyesi ve Mahallesinde Muhtar adayını seçmek için 31 Mart 2019 Pazar günü sandığa gidecek. Çok çeşitli partilerden ve özellikle ittifaklardan birçok yerlerde adaylar artık açıklandı. Bununla birlikte mahalle muhtarlıkları içinde açıklamalar sürüyor.

Bu bağlamda yakından takip ettiğimiz seçim çalışmaları arasında sevilen bir isim değerli bir arkadaşımız Bekirdere Mahallesinde mahalle ahalisi ve eşi, dostu sevenlerinin de desteği ile hizmete talip olarak adaylığını açıklayan bir isim huzurlarınızda Hülya Aydın

Hülya Aydın’ı kısaca tanıyalım:

Hülya Aydın 1973 İzmit doğumlu ve doğma büyüme Bekir dereli. Tüm enerjisini verdiği mahallesini ve doğup büyüdüğü bu semtini gönülden seven bir insan. Kendisi 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Bekirdere Mahallesi Muhtar Adaylığını coşkulu bir kalabalığa hitap ettiği mahallesi sakinleri ve protokolün katılımı ile yakınları ve dostları eşliğinde yaptığı güzel bir toplantım ile açıkladı.

Kendisi bu tanıtım toplantısında adaylık sürecini tanıtımını, seçim manifestosunu açıklayarak projelerini de bizlere tanıttı. Kendisi yaptığı konuşma ve açıklamalarda şu cümlelere yer verdi:

“Bu kararı almamda özellikle ailem ve babam en büyük desteği verdi. Son derece bilgili ve bilinçli dinamik, çalışkan ve birçok meslek erbaplarından oluşan güçlü ekibim ile doğup büyüdüğüm mahallemde muhtarlık görevine talip oldum. Bekirdere mahallemize muhtarlık için aday olurken tarihi geniş ve eski olan bu mahallemizin Türkiye ve dünyada adı duyulan bir yer haline getirmek hedefi ile yola çıkıyorum.”

Bekirdere mahallesinde bulunan bahçe kafe de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında Hülya Aydın önce kendisinin tanıtımından sonra ihtiyar heyetini tek tek tanıtırken seçim manifestosunda ise şunlara değindi:

Mahallemiz 7500 nüfusa sahip olmakla birlikte İzmit’in en kalabalık birkaç mahallesinden biri. Öncelikle kapı kapı gezerek tüm mahalle halkımızın dertlerini sokak sokak ev, ev tespit ederek gerekli eksiklerin giderileceği çalışmalarımızı ona göre yapacağız. 7/24 günün her saati ulaşılabilen bir muhtar olarak görevimi sürdüren bir muhtar olacağım.”

Ayrıca Hülya Aydın mevcut sorunların belirli olanlarını tespit ederek sözlerini şu cümleler ile tamamladı:

“…elele birlikte yeniden inşa edeceğiz”

“Bütün çalışmalarımızı istişare ile yapacağız. Sivil Toplum Kuruluşları, dernek, vakıf ve spor kulüpleri ile irtibatta olarak onlara destek olacağız. Mahallemizdeki yoksul ve ihtiyaç sahiplerini belirleyip onlara destek sağlayacağız. Mahallemizin en nemli etabı olan sokak aydınlatma ve güvenlik sistemleri konusunda çalışmalarımız öncelikte olacak. Mahallemize birçok kültürel ve sosyal faaliyetleri getirmeye çalışarak halkımızı bu faaliyetler ile buluşturacağız. Tüm çalışmalarımızı azalarımız ile birlikte yaparak herkesin güven içerisinde olduğu, mutluluk ve huzur içerisinde yaşadığı bir Bekirdere’yi halkımız ile elele birlikte yeniden inşa edeceğiz. Bütün bunlar için değerli oylarınıza talibiz ve desteklerinizi bekliyoruz.”

Biz de akarhaber ailesi olarak kendisine başarılar diliyoruz. Her alanda muvaffakiyetler dileyerek çalışmalarını takip ediyoruz.

Benzer haberler

Pazaryerili öğrencilerden engellilere mavi kapak desteği

BİLECİK (AA) – Pazaryeri ilçesinde Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, engellilere destek olmak için topladıkları …

Bir cevap yazın