Pazartesi , Mayıs 27 2019
Home / Genel / Zina yasaklanmazsa AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğim
Zina yasaklanmazsa AKP'ye
Zina yasaklanmazsa AKP'ye

Zina yasaklanmazsa AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğim

Zina yasaklanmazsa AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğim Araştırmacı Yazar Emine Şenlikoğlu, zinanın yasak hale getirilmemesi halinde AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğini açıkladı. detaylar haberimizde…

Zina yasaklanmazsa AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğim

Araştırmacı Yazar Emine Şenlikoğlu, Beyzade Fm’de yayınlanan “Gönül İkliminde” programına katıldı.

Söz konusu programda dinleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Emine Şenlikoğlu’na; “Bu ülkede zinanın serbest oluşu sizi rahatsız etmiyor mu?” sorusu da yöneltildi. Dinleyicinin sorusuna yanıt veren Şenlikoğlu, zinanın yasak hale getirilmemesi halinde AKP’ye bir daha asla oy vermeyeceğini söyledi.

“Kesinlikle oy vermem”

Emine Şenlikoğlu, konuya ilişkin olarak, “Eğer bu dönemde zina yasaklanmazsa kesinlikle Ak Parti’ye bir daha asla oy vermem” ifadelerini kulandı.

“Ak Partililerden ben bu yasa ne zaman değişecek diye ağlayanları biliyorum”

Araştırmacı Yazar Emine Şenlikoğlu, zinanın tekrar yasak hale getirilmesi gerektiğini kaydederek “Bunun bu dönem düzeltilmesi lazım. Ak Partililerden ben bu yasa ne zaman değişecek diye ağlayanları biliyorum. Yemin ediyorum, öyle bir şey yapılmasın benim büyük kıyametim koptu demektir” dedi.

Öte yandan Emine Şenlikoğlu, zinanın tekrar yasak hale getirileceğine inandığını da söyledi.

Benzer haberler

Tekirdağ'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü

TEKİRDAĞ (AA) – Merkez Süleymanpaşa ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpıştığı trafik kazasında motosiklet sürücüsü hayatını …