Çarşamba , Mayıs 22 2019
Home / Gündem / Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu
Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu
Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu

Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu

Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu En son seçimlerde kullanmak için şarkı da hazırlayan Başaran, sözleri Şanar Yurdatapan’a ait olan ‘Yeter Artık’ şarkısını stüdyoya girerek kendisi okudu. detaylar haberimizde…

Bağımsız Başaran seçim şarkısını kendisi okudu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran, seçim şarkısını kendisi söyledi.

Emek Partisi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran, seçimde kullanacağı şarkıyı stüdyoya girerek kendisi seslendirdi.

10 Şubat tarihinde yapılan kitlesel açıklama ile adaylığını duyuran ve o günden bu yana işçi durakları, fabrika önleri, ev toplantıları, pazar gezileri, dernek, sendika ve oda ziyaretleri gerçekleştiren Başaran, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vatandaş ile birebir bağ kuran ve yerel yönetim anlayışını anlatan Başaran, toplumdan olumlu tepkiler alıyor.

kısa sürede beğeni topladı

En son seçimlerde kullanmak için şarkı da hazırlayan Başaran, sözleri Şanar Yurdatapan’a ait olan ‘Yeter Artık’ şarkısını stüdyoya girerek kendisi okudu. Çalışmalarından görüntülerin de yer aldığı klip ile sosyal medya hesaplarından paylaşılan şarkı, kısa sürede beğeni topladı.

İşte şarkının sözleri şöyle:

YETER ARTIK
Her şeye zam, her şeye zam,
Yaptığınız yeter artık…
Fakir halkın lokmasından
Çaldığınız yeter artık…

Aynı soydandır özünüz,
Yalan dolan her sözünüz,
Doymamış hâlâ gözünüz,
Yediğiniz yeter artık

Böyle gelmiş, böyle gitmez,
Ettiğiniz yeter artık…
Bu dünya zalime kalmaz,
Çektiğimiz yeter artık…

Doğarken başkaydı yerim,
Şimdi halkla beraberim,
Bu düzene son verelim,
YETER ARTIK, YETER ARTIK…

Sözü ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait olan şarkıyı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran seslendirdi. Stüdyo Ankara’da kaydedilen şarkının son düzenlemeleri ise Ulaş Yaramış’a ait.

İşte size sürprizimiz 🤗Seçim şarkımızı gelin hep beraber söyleyelim :)Şarkımızı kendimiz okuduk, klibini çalışmalarımızdan kendimiz hazırladık :)Hep beraber diyelim ki; YETER ARTIK!YETER ARTIKHer şeye zam, her şeye zam, yaptığınız yeter artık…Fakir halkın lokmasından çaldığınız yeter artık…Aynı soydandır özünüz,Yalan dolan her sözünüz,Doymamış hâlâ gözünüz,Yediğiniz yeter artıkBöyle gelmiş, böyle gitmez, ettiğiniz yeter artık…Bu dünya zalime kalmaz, çektiğimiz yeter artık…Doğarken başkaydı yerim,Şimdi halkla beraberim,Bu düzene son verelim, YETER ARTIK, YETER ARTIK…—Seslendiren: Reyhan BaşaranSöz-Müzik: Şanar YurdatapanKayıt: Stüdyo AnkaraDüzenleme-Mix: Ulaş Yaramış#Kocaeli #Seçim2019 #EmekçininAdayıReyhanBaşaran

Reyhan Başaran / Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı paylaştı: 11 Mart 2019 Pazartesi

 

 

 

 

 

Benzer haberler

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları

- Sakarya, Zonguldak, Kocaeli, Bartın, Karabük ve Düzce'de sarı kırmızılı taraftarlar şampiyonluğu kutladı

Bir cevap yazın