Spor

Mete Gazoz Dünyanın en iyi sporcusu ödülünü aldı

Mete Gazoz Dünyanın en iyi sporcusu ödülünü aldı Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından her sene düzenlenen; geçen yılın başarıları doğrultusunda adayların belirlendiği okçuluk ödüllerinde; milli sporcumuz Mete Gazoz, iki ayrı ödülü bir arada aldı. detaylar haberimizde…

Mete Gazoz Dünyanın en iyi sporcusu ödülünü aldı

İnternet üzerinden yapılan oylama sonucunda Mete Gazoz, “2018 Yılının Klasik Yay Kategorisinde En İyi Sporcusu” ve “2018 Yılının En İyi Çıkış Yapan Sporcusu” ödüllerini kazandı!

İstanbul Okan Üniversitesi tarafından desteklenen Milli sporcu Mete Gazoz iki ödül birden kazanırken, ödülün onurunu yaşayan Okan Üniversitesi sporcusu için bir mesaj yayınladı.

İstanbul Okan Üniversitesi yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nin sağlık sponsoru olduğu Mete Gazoz, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. 2018 yılında klasik yay erkeklerde ve karışık takımda birçok başarıya imza atan milli okçumuz, bu sefer Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından ödüllendirildi. İnternet üzerinden yapılan oylama sonucunda Mete Gazoz; “2018 Yılının Klasik Yay Kategorisinde En İyi Sporcusu” ve “2018 Yılının En İyi Çıkış Yapan Sporcusu” ödüllerini aldı.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi olarak; Mete Gazoz’u ve ülkemizi temsil eden tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz…”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı