Reklam Başlığı
Genel

Sarıdoğan Körfezli hemşerilerinin evlerine konuk oluyor

Sarıdoğan Körfezli hemşerilerinin evlerine konuk oluyor Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sarıdoğan, ev ziyaretleri kapsamında Körfez’de Karabay ve Dursun ailelerinin konuğu oldu. detaylar haberimizde…

Sarıdoğan Körfezli hemşerilerinin evlerine konuk oluyor

“Sosyal belediyeciliği göstereceğiz”

Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerini de aksatmıyor. Sarıdoğan, hafta sonu Atalar Mahallesi’nden Karabay ve Fatih Mahallesi’nden Dursun ailelerinin misafiri oldu. Aile fertlerinin ilçe ile ilgili düşüncelerini ve önerilerini dinleyen Sarıdoğan, Körfez’e sosyal belediyeciliğin ‘Milli Görüş’ ile gelebileceğini anlattı. Sarıdoğan, “Sosyal belediyecilik ilkesi gereği kentlerimizde yaşayan genç, engelli, çocuk ve yaşlılarımıza yönelik projelerimiz hayata geçtiğinde Körfez, sosyal belediyeciliği görecek” dedi.

“Mediha teyze dualarla uğurladı”

‘Kendine İnanan ve Güvenen Gençlik’ projesi ile Körfezli gençleri toplumun her alanında aktif hale getireceklerini de belirten Recep Sarıdoğan, “Gençlik meclisleri ile neslimizi daha üretken ve verimli hale getirmek için çabalayacağız. ‘İkinci Bahar’ projemiz ile emekli ve yaşlılarımıza itibar kazandırıp toplumun saygıdeğer bir parçası olmasını sağlayacağız. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız. Körfez; dürüst ve sosyal belediyeciliği bizimle beraber görecek” şeklinde konuştu. Atalar Mahallesi’ndeki ziyarette aile büyüğü Mediha Karabay, Sarıdoğan’a başarı diledi ve dua etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı