Reklam Başlığı
Genel

Sarıdoğan Yarımca Anadolu Lisesinde anılarını yadetti

Sarıdoğan Yarımca Anadolu Lisesinde anılarını yadetti Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan; mezunu olduğu Yarımca Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek eğitimcilerle bir araya geldi. detaylar haberimizde…

Sarıdoğan Yarımca Anadolu Lisesinde anılarını yadetti

Sarıdoğan okul müdürünü ziyaret etti

“Körfez’in geleceği sizsiniz”

31 Mart tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Körfez Belediye Başkan adayı olan Recep Sarıdoğan; seçim çalışmalarının arasında bulduğu vakti mezunu olduğu Yarımca Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek değerlendirdi. Yarımca Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Şerbetçi ile bir araya gelen ve okulun öğretmenleri ile sohbet eden Recep Sarıdoğan; eğitimcilerin taleplerini dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı.

“Eğitim kurumlarımızı gelişen teknolojiyle beraber çağın ilerisine taşıyacağız”

Sağlıklı eğitimin sağlıklı koşullarda verilebileceğini dile getiren Recep Sarıdoğan, “Okullarımızın geleceğimize sağlıklı yön verebilmesi adına; hem fiziki hem de yapı olarak eğitim kurumlarımızın daha iyi duruma getirilmesi gerekiyor. Biz Saadet Partisi olarak, Körfez de idarenin başına geçtiğimizde gereken projeleri üreterek eğitim kurumlarımızı gelişen teknolojiyle beraber çağın ilerisine taşıyacağız” dedi. Kendisinin de daha önce bu okuldan 1981 yılında mezun olduğunu belirten ve anılarını tazeleyen Recep Sarıdoğan, Körfez’in geleceğisiniz dediği öğrencilerle de bir araya gelerek ziyaretini tamamladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı