Cumartesi , Mart 23 2019
Home / Siyaset / Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı
Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı
Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı

Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı

Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı olarak açıklandığı andan itibaren ziyaretlere başlayan Adnan Turan; “Kandıra’yı Kandıralılar ile istişare ederek birlikte yöneteceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Adnan Turan vefa ziyaretleriyle seçim çalışmasına başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü ilimize gelerek ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının hemen ardından; AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, AK Parti Kandıra ilçe SKM ekibiyle birlikte sahaya indi. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve ilçe yöneticileri ile birlikte ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunan Adnan Turan; “Hedefimiz vizyon projelerimizi, gönül belediyeciliği ile harmanlayarak Kandıra’mızı 2023 hedefine hazırlamak” ifadelerine yer verdi.

Kahve ziyareti

Partilileri ziyaret etti

Ziyaretlerde ilk olarak AK Parti Kandıra Belediye Başkanlığı için adaylık müracatı bulunan İsmail Hakkı Buruş’u ziyaret etti. Seçim sürecinde tüm aday adayları ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirten Turan, ortak hedefin Kandıra’ya hizmet etmek olduğu vurgusunu yaptı. Turan ziyaretler kapsamında AK Parti Kandıra eski İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’ü de ziyaret ederek, seçim süreci ile ilgili istişarede bulundu.

Petrol ziyareti

“İstişare ederek yöneteceğiz”

İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Araman Mahallesi’ni ziyaret eden Turan, Araman Kusanlı Kahvesi’ne konuk oldu. Kaykın Petrol’ü ziyaret ederek burada Ali Kaykın ve vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Adayı Adnan Turan, “Kandıra için birçok önemli projelerinin bulunduğunu fakat en önemli projelerinin vatandaşların gönlüne girmek olduğunu vurguladı. Ziyaretlerde Turan, Kandıra’yı Kandıralılar ile istişare ederek birlikte yöneteceğiz” ifadelerine yer verdi.

Benzer haberler

Akşenere Erdoğandan bunlar senin iyi günlerin sözleri ...

Akşener’e Erdoğan’dan ‘bunlar senin iyi günlerin’ sözleri …

Akşener’e Erdoğan’dan ‘bunlar senin iyi günlerin’ sözleri … Erdoğan, Akşener’e; “Senin şimdi dirsek temasında olduğun Bay …