Çarşamba , Mayıs 22 2019
Home / Spor / Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi
Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi
Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi

Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi

Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi Teknik direktörlük görevi için Ersun Yanal‘la 1,5 yıllık anlaşmaya varan Fenerbahçe, Fransız sportif direktör Damien Comolli için de kararını verdi. Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi detaylar haberimizde…

Ersun Yanal Fenerbahçeye gecikmeli olarak göreve getirildi

İşte Fenerbahçe’de dün gece yaşanan tüm gelişmeler…

Phillip Cocu’nun görevden ayrılmasının ardından Erwin Koeman’ı geçici olarak takımın başına getiren ancak kötü gidişatı engelleyemeyen Fenerbahçe‘de yönetim, teknik direktörlük görevine getirmek istediği Ersun Yanal ile sözleşme detaylarını görüştü.

Sarı lacivertli taraftarların ısrarla takımın başında görmek istediği Ersun Yanal‘ın İstanbul’da olduğu ve akşam saatlerinde başkan Ali Koç ve yöneticilerle bir yalıda görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

Menejerlik Volkan ballı’ya emanet…

Fenerbahçe yönetimi, teknik direktörlük görevine Ersun Yanal‘ı getirmeyi planlarken, bunun yanı sıra idari menajerlik görevini de Volkan Ballı‘ya emanet etmek istiyor.

Comollı ile devam…

Sportif direktör Damien Comolli‘nin görevine devam etmesi konusunda fikir birliğine varılırken, Fransız futbol adamının ara transfer döneminde hem satılması gereken futbolculara kulüp arayacağı, hem de Ersun Yanal‘ın istediği futbolcuları Fenerbahçe‘ye kazandırmak için çaba göstereceği kaydedildi.

Öte yandan Ersun Yanal ile yapılacak anlaşmanın 1.5 yıllık olması bekleniyor…

Ersun Yanal ile resmi anlaşma bugün ya da yarın yapılacak ve sarı lacivertlilerin yeni teknik direktörünün Ersun Yanal olacağı da resmen açıklanacak. Yanal ile masada bir problem yaşamayacaklarını düşünen sarılacivertliler en kötü Erzurum maçında Yanal’ın takımın başında olmasını bekliyor.

Sarı lacivertliler devre arası için takıma 1’den fazla takviye yapmayı planlıyorlar. Dün başkan Ali Koç, Comolli ile bir toplantı yaparak transferler için onay verdi.

Comolli, Slimani’yi devre arasında göndererek başka bir forvet alabilir. Ayrıca orta alana ve kanatlara da bir takviye yapılması söz konusu.

Ali Koç, Semih Özsoy ve Ersun Yanal dün gece buluştular. Görüşmede uzlaşmaya varıldı. Tecrübeli hocaya kısa sürede imza attırılacak. Hocanın Trnava maçına yetişmesi zor görülüyor. Ancak, Erzurumspor maçında takımın başında sahada olacak.

“Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır!”

Teknik direktör Ersun Yanal, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir panelde, Fenerbahçe Kulübü ile görüştüklerini açıklamıştı…

Benzer haberler

Arel Üniversitesi, Koç Spor Fest'te basketbol şampiyonu oldu

- İstanbul Arel Üniversitesi'nin erkek basketbol takımı, Koç Spor Fest Üniversiteler Erkekler Büyük Final Basketbol Süperlig Şampiyonası finalinde Nişantaşı Üniversitesi'ni 90-78 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı