Cumartesi , Mart 23 2019
Home / Yaşam / Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu
Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu
Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu

Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu

Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu Kocaeli’nin İzmit ilçesinin en işlek caddelerinden biri olan; İstiklal Caddesi üzerinde hizmet veren Mİ&SO bayan giyim mağazasının giriş kapısında gün içerisinde belli zamanlarda sere serpe uzanan iki sevimli köpek; caddeden geçenlerin de dikkatinden kaçmıyor. detaylar haberimizde…

Mağazanın maskotu sevimli köpekler Halkın sevgilisi oldu

Ufuk BAGAN (İzmit) İzmit İstiklal Caddesi’nde bir butiğin giriş kapısını mesken tutan sevimli dostlarımız, gelen geçen herkesin sevgilisi oldu.

Ülke genelinde hayvanlara uygulanan şiddet ve cinayetler devam ederken, olması gereken güzel görüntü ve davranışlar da inadına hayatımızdaki yerini alıyor.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinin en işlek caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi üzerinde hizmet veren; Mİ&SO bayan giyim mağazasının giriş kapısında gün içerisinde belli zamanlarda sere serpe uzanan iki sevimli köpek, caddeden geçenlerin de dikkatinden kaçmıyor.

Bayan giyim mağazasının adeta maskotları olan iki sevimli dost, sanki günün yorgunluğunu atmanın yolunun giriş kapısına uzanmak olduğunu fark ederken; alışverişe gelen müşteriler de onları rahatsız etmemek için azami özen gösteriyor.

Benzer haberler

Şehir Tiyatrolarında 'Hayal Perdesi Karagöz Akıllanıyor'

Şehir Tiyatrolarında ‘Hayal Perdesi Karagöz Akıllanıyor’ sahneleniyor

Şehir Tiyatrolarında ‘Hayal Perdesi Karagöz Akıllanıyor’ sahneleniyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında Gölge Oyunu “Hayal …

Bir cevap yazın