Ekonomi

41 burda AVM’den Kadınlar Günü’ne özel kampanya

41 burda AVM’den Kadınlar Günü’ne özel kampanya Her an kadınların yanında olan 41 burda AVM, tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyor. detaylar haberimizde…

41 burda AVM’den Kadınlar Günü’ne özel kampanya

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 burda AVM, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü çok özel bir kampanya ile kutluyor.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren; Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 burda AVM, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü çok özel bir kampanya ile kutluyor.

Alışverişe hediye alışveriş Param Classic kart

2-8 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, 41 burda AVM mağazalarından aynı gün içerisinde; tek seferde 250 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerde, 50 TL’lik Param Classic Kart hediye ediyor.

41 burda AVM’nin ‘Kadınlar Günü’ne özel; stoklar ile sınırlı, her katılımcının 1 kez katılım sağlayabileceği çok özel Param Classic Kart kampanyası ile ziyaretçiler; kişisel bakım, kozmetik, iç giyim, kadın giyim ve aksesuar mağazalarında alışverişin keyfini çıkartacak.

Her an kadınların yanında olan 41 burda AVM, tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyor.

Kampanya için detaylı bilgiye 41 burda AVM danışma noktasından ya da www.41burda.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica