Genel

41 burda AVM’nin Sahnesi şubat ayı boyunca neşe dolu

41 burda AVM’nin Sahnesi şubat ayı boyunca neşe dolu … Küçük ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerle karşılayan 41 burda AVM; minik ziyaretçilerini Şubat ayı boyunca da birbirinden eğlenceli ve ücretsiz etkinliklerle karşılıyor. detaylar haberimizde…

41 burda AVM’nin Sahnesi şubat ayı boyunca neşe dolu

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan 41 burda AVM; Şubat ayı boyunca da çocuklara unutamayacakları eğlence dolu ve keşfederek öğrenecekleri bir dünyanın kapılarını açıyor…

Küçük ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerle karşılayan 41 burda AVM; minik ziyaretçilerini Şubat ayı boyunca da birbirinden eğlenceli ve ücretsiz etkinliklerle karşılıyor.

Her Cumartesi başka bir etkinlik sahnesi

Oyunlarla eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açan 41 burda AVM, Şubat ayında da minik ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerde bir araya getiriyor. Her Cumartesi saat 16:00’da miniklere eğlenceli anlar yaşatacak 41 burda AVM, çocuk etkinlikleri kapsamında 8 Şubat’ta Tostik, 15 Şubat’ta Ormandaki Afacanlar, 22 Şubat’ta Rüyamdaki Kahramanlar, 29 Şubat’ta Kuklalar Bizi Sever Mi? tiyatroları ile minik ziyaretçilerini ağırlayacak.

Çocuklar, birbirinden keyifli ve öğretici etkinliklerle eğlenirken, çocuk olmanın tadını 41 burda AVM’nin eğlenceli dünyasında çıkartarak, keşfetmenin ve deneyimlemenin heyecanını yaşayacak.

41 burda AVM, minik ziyaretçilerini Şubat ayı boyunca her hafta sonu devam edecek ücretsiz tiyatro gösterilerine davet ediyor.

Açıdığı günden bu yana etkinliklerine ara vermeyen 41 burda AVM İzmit halkına ücret etkinlikler sunmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica