Genel

Adam müsveddesi Zabıta Daire başkanı memurunu tokatladı

Adam müsveddesi Zabıta Daire başkanı memurunu tokatladı İstanbul Kartal Zabıta Merkezi’nde bir hafta önce skandal bir olay yaşandı. Şiddete karşı eğitim veriyoruz diyen Zabıta Daire Başkanı Karali zabıta memurunu dövdü. Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali zabıta memurunu darp etti. Hastaneye kaldırılan zabıta memuru darp raporu aldı ve Karali hakkında soruşturma açıldı. Adam müsveddesi Zabıta Daire başkanı memurunu tokatladı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Adam müsveddesi Zabıta Daire başkanı memurunu tokatladı

Zabıta memurlarına, ‘Şiddete karşı eğitim veriyoruz’ diyen İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin personelini dövdüğü görüntüler ortaya çıktı.

Emniyet şeridini kullandı diye dövmüş

İstanbul Kartal Zabıta Merkezi’nde yaşanan olayda iddiaya göre; Zabıta Daire başkanı Tayfun Karali bir zabıta memurunun emniyet şeridini kullandığını gördü. Bunun üzerine ismi öğrenilemeyen zabıta memurunu yanına çağırdı.

Zabıta memuruna önce sert bir şekilde bağırmaya başladı ardından gözü dönmüş Karali, memuru tokatlamaya başladı

Tayfun Karali, yanına çağırdığı zabıta memuruna önce sert bir şekilde bağırmaya başladı ardından gözü dönmüş Karali, memuru tokatlamaya başladı. Tüm çalışma arkadaşlarının önünde Tayfun Karali’nin saldırısına uğrayan zabıta memuru işini kaybetmemek için hazırolda bekledi. Ekip arkadaşları yaşananları sessizce izlediler.

Şiddete uğrayan zabıta memuru ise birkaç adım attıktan sonra yere yığıldı

Yaşanan skandal olayın ardından arkasını dönüp giden Karali, giderken de bağırmaya devam etti. Şiddete uğrayan zabıta memuru ise birkaç adım attıktan sonra yere yığıldı.

Hastaneye kaldırılan zabıta memuru darp raporu aldı

Çalışma arkadaşları olay yerine ambulans çağırdı. Hastaneye kaldırılan zabıta memuru darp raporu aldı ve Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali hakkında soruşturma açıldı.

“Biz kimsenin ağası, sadrazamı değiliz. Biz o insanların hizmetkarıyız. Fiziki problem haddimiz de değil hakkımız da değil” diyen şarlatan müsvedde

Karali kısa süre önce verdiği bir röportajda ‘hukukçu’ olduğu olduğunu söyleyerek, ‘Biz kimsenin ağası, sadrazamı değiliz. Biz o insanların hizmetkarıyız. Fiziki problem haddimiz de değil hakkımız da değil’ demişti. Personelini döven Karali, zabıtaya şiddete karşı eğitim verildiğini söylemiş, öfke kontrolüyle ilgili rehabilitasyon çalışmalarının olduğunu belirtmişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica