İGF

İGC yönetiminden polislere çiğköfte ve tatlı ikramı

Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri “10 Nisan Polis Haftası” dolayısıyla görevi başında bulunan polislere tatlı ve çiğköfte ikramında bulundu.

ADIYAMAN (İGFA) – Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Duymaz, Hacı Mustafa Çeliker, Sercan Sakar, Burak Alkuş, Mehmet Toprak ve Selçuk Akbaş, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Adıyaman- Gölbaşı-Çelikhan ve Kahta karayolu üzerinde emniyet ekiplerince oluşturulan uygulama noktasında görevli bulunan polisleri ziyaret ederek tatlı ve Adıyaman’a özgü olan çiğköfteden ikram etti.
İGC Yönetim Kurulu üyeleri uygulama noktasında polislerin Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlayarak bir süre polis ekipleri ile sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, ziyarette yaptığı açıklamasında dernek olarak her şartta gece gündüz mesai mefhumu gözetmeyen çalışan polislerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Polislere moral açısından Adıyaman yöresine özgü çiğköfte ve yanı sıra ağızlarının tatlanması için tatlı ikramında bulunduklarını kaydeden Akbilek, görevleri başında şehit olan kahraman polislere de Allah’tan rahmet dilerken, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yılını kutladı.
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica