İGF

Çiçeği burnunda baba müzisyen Güleryüz: “Baba olmak inanılmaz bir duyguymuş”

Çiçeği burnunda müzisyen baba Sinan Güleryüz, baba olmanın kendisinde hissettirdiği duyguları ve kızı ile arasındaki sıcak bağı anlattı.

İSTANBUL (İGFA) – Geçtiğimiz günlerde bebeklerine kavuşan müzisyen Sinan Güleryüz ve oyuncu eşi Özge Özder, kızları için gelecek planlarını paylaştı. Güleryüz, MAG dergisinin yeni sayısında, baba olduğunda hissettiği duyguları, kızları için gelecek planlarını anlattı.

Baba olduğunda ilk hissettiği duyguları paylaşan Sinan Güleryüz, “O saniye itibariyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. İnanılmaz bir duyguymuş bu. Sizden bir parçaya bakmak, ona dokunmak, koklamak, nefes alışından tedirgin olmak, her şey yolunda mı? diye sürekli kontrol etmek. Sayamayacağım binlerce şey var. Ama hissettiğim ilk şey; Luna doğumhanede ağlarken yanına gittim, hemşireler kundaklıyorlarken eğilip “Kızım, korkma ben artık yanındayım” dediğimde bir anda sesimi tanıyıp susması ve o an yaşadığımız şoktu. Sanki aylarca Özge’nin karnından beni hep dinlemiş ve sesimi tanıyıp buna olumlu bir tepki vermişti” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica