Genel

Ak İş Merkezinden Haldız tabelası yarın sökülüyor

Ak İş Merkezinden Haldız tabelası yarın sökülüyor Odabaş; “Yönetimi ele geçirip, hem kendinin ve hem de satın aldığı ofisin aidat borçlarını silmek, binanın ortak alanlarını ak partiye reklam için ücretsiz kullandırarak ihale almaya devam etmek istediği aşikar” dedi. detaylar haberimizde…

Ak İş Merkezinden Haldız tabelası yarın sökülüyor

Macit Haldız ve yeğeni Hüseyin Haldız hakkında suç duyurularında bulunan ve davalık olan Ak İş Merkezi yöneticisi Bahri Odabaş, kat malikleri ve kiracılara bildiriyle duyuruda bulundu.

Bahri Odabaş, kat malikleri ve kiracılara yaptığı duyuruda şunları söyledi:

“Sayın Kat Malikleri, yaklaşık iki yıldan beri ülkede daha önce görünmeyen problemler yaşıyoruz. Her konuyu 15 yıldan beri sizinle paylaşıyorum.

Macit Haldız 15 yıl beklememize rağmen asansörümüzü yaptırmadığı için binadan Haldız İş Merkezi tabelasını indirdik.

Daha sonra, yaklaşık iki yıl boyunca aidatlarını ödemediği için icraya verdik.

“Aidat borçları 50 bin Türk Lirası”

Aidatlarını ödemezken bu sefer 15 yıl boyunca 50.000 TL. (ellibinlira) aidatlarını ödemedikleri için icraya verdiğimiz, bir katı kaçak ofisi satın aldı, onun da aidatlarını ödemedi.

Yönetimi ele geçirip, hem kendinin ve hem de satın aldığı ofisin aidat borçlarını silmek, binanın ortak alanlarını ak partiye reklam için ücretsiz kullandırarak ihale almaya devam etmek istediği aşikar.

Bu nedenle kanunsuz bir şekilde eşkıyalıkla çalışanı ve akrabası Hüseyin Haldız’ı binaya musallat ederek “Haldız” tabelasını yasal olmayan yollardan astılar.

Dokuz ay öne aldığımız kararla (binamızın iç ve dış iyileştirmesini yaptırması nedeni, ve insanların binayı, Ak Parti binası olarak bilmesi nedeni ile, binanın ismini, Bahri Odabaş’tan (Kişisel anlaşılmaması ve zaten Asansörü yaptırmaya zorlamak içindi) Ak İş Merkezi olarak değiştirdik.

Bütün iyi niyetle beklememize ve çözüm önerilerimize rağmen zorla astığı tabelasını indirmedi.

Biz onların kanunsuz işlerini ve saldırılarını hep Allah’a ve Devletin Kanunlarına havale ettik.

Son Mahkeme kararında da Yöneticilik iddiaları reddedildi.

Bu nedenlerden dolayı, Yarın 18.03.2019 Pazartesi Günü Saat 15.00’da Polis ve Basın Gözetiminde “Haldız” tabelasını indirip yasal Ak İş Merkezi tabelasını asacağız. Bilgilerinize sunarım.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica