Genel

Ak Parti genel merkezini Ak İş Merkezi yönetimi icraya verdi

Ak Parti genel merkezini Ak İş Merkezi yönetimi icraya verdi Eşkıyalık yöntemleriyle bina aidatlarını seçilmiş yönetim yerine gayri meşru işgalcilere aidatlarını ödeyen Ak Parti Kocaeli il ve ilçe başkanlıklarının borçları için Ak İş Merkezi yönetimi Ak Parti genel merkezini icraya verdi. detaylar haberimizde…

Ak Parti genel merkezini Ak İş Merkezi yönetimi icraya verdi

Eşkıyalık yöntemleriyle bina aidatlarını toplayan ve seçilmiş yönetim yerine gayri meşru işgalcilere aidatlarını ödeyen; Ak Parti Kocaeli il ve ilçe başkanlıklarının seçilmiş yönetime ödemedikleri aidat borçları için Ak İş Merkezi yönetimi Ak Parti genel merkezini icraya verdi.

Ak Parti genel merkezini yerel örgütlerinin aidat borçları için icraya veren Ak İş Merkezi yöneticisi Bahri Odabaş konu ve süreç işleyişi hakkında açıklamalarda bulundu.

“eşkıyalık yöntemiyle yeğenine bina aidatlarını toplama görevi vermiştir”

Bahri Odabaş yaptığı açıklamada; Ak İş Merkezi yönetimi olarak, uzun süredir yönetim faaliyetlerini yürüttüğü binanın ismi konusunda yapılan anlaşmalara rağmen, protokole uymayan Macit Haldız’la sorun yaşıyorduk. Bu konu daha önce defalarca basına yansıdı. Macit Haldız yapmış olduğumuz protokole rağmen yasa dışı yollardan işini yürütmeye başladı. Macit Haldız’ı yasal yollardan defalarca uyardık. Bizim yaptığımız uyarıları dinlemeyenler gayrı meşru yollardan işlerini yürüttüler. İşi rayından çıkaran Macit Haldız işi daha ileri noktalara taşıyarak, binanın ismini değiştiren tabelayı binaya asmış ve eşkıyalık yöntemiyle yeğenine bina aidatlarını toplama görevi vermiştir. Dolayısıyla iş merkezi sakinleri seçilmiş yönetime bina giderleri için ödedikleri aidatlarını ödememeye başlamışlardır.

“yasal yollara başvuru hakkımızı kullandık”

Yasal olmayan bir biçimde aidatlarını gayri meşru işgalcilere ödeyen bina sakinlerine defalarca ikaz da bulunduk. Uyarılarımızı dikkate almayanlar hakkında yasal yollara başvurmaktan başka yolumuz kalmadı. Aidatlarını meşru yönetime ödemeyen Ak Parti Kocaeli il ve ilçe başkanlıkları için de yasal yollara başvuru hakkımızı kullandık. Ak Parti Kocaeli il ve ilçe başkanlıkları aidatlarını ödemedikleri için Ak Parti genel merkezine yönetim olarak icra takibi başlattık. Devleti yönetenlerin yasaların üstünlüğünü kabul edecekleri bir durum ortadayken, eşkıyaların arkasında durması hukukun ayaklar altına alındığının açık göstergesidir” dedi.

Ak Parti genel merkezini yerel örgütleri için icraya veren Bahri Odabaş, belgeleri basınla paylaştı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica