Genel

Akbal: ‘Odamızı ve geleceğimizi hep birlikte inşa edelim’

Akbal: ‘Odamızı ve geleceğimizi hep birlikte inşa edelim’Akbal; “Hepimizin bildiği gibi, geleceği şekillendiren projeler ve güçlü yapılar, en doğru fikirler ve en kaliteli malzemeler ile inşa edilir” dedi. detaylar haberimizde…

Akbal: ‘Odamızı ve geleceğimizi hep birlikte inşa edelim’

İMO Başkan Adayı Saliha Belkıs Akbal, “Odamızı hep birlikte yönetelim, geleceğimizi hep birlikte inşa edelim” mesajı verdi.

Yazılı açıklama yaptı

Seçimlere saatler kala yazılı bir açıklama yapan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin tarihindeki ilk başkan adayı Saliha Belkıs Akbal; odayı hep birlikte yönetmekten yana olduklarını bir kez daha vurguladı.

“Keyfi uygulamalara prim vermeyelim”

Akbal yaptığı yazılı açıklamada, “Yönetime geldiğimiz takdirde şube çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi üyelerimizle, hep beraber, tüm örgütümüzü kucaklayan, katılımcılığı esas alan, kurullarına saygı duyan, hiçbir siyasi anlayış, kurum, kişilere bağımlılık oluşturmayan, keyfi uygulamalara prim vermeyen, birlikte üretme, birlikte karar alma, birlikte yönetme anlayışı ile yapmaya çalışacağız” dedi.

“Güçlü yapılar ve projeler geleceği şekillendirir”

Saliha Belkıs Akbal açıklamasının devamında, “Hepimizin bildiği gibi, geleceği şekillendiren projeler ve güçlü yapılar, en doğru fikirler ve en kaliteli malzemeler ile inşa edilir.

“Projelerimiz ve düşüncelerimiz partiler üstüdür”

Bizler de bu işin mühendisleri olarak, bu seçim projesinde, siyaset üstü bir düşünce ile tüm mühendislerin sahip olmaları gereken hakların savunucuları olacağız. Siz de bize destek vererek, bu projeyi ve yapıyı birlikte inşa etmemizi sağlayın” ifadelerine yer verdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı