Genel

AKP eski vekilini Pensilvanya ziyareti Genel Müdür yaptı

AKP eski vekilini Pensilvanya ziyareti Genel Müdür yaptı Genel Müdürlüğe getirilen Tatlı, AKP’li 12 milletvekiliyle birlikte Pensilvanya’da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i ziyaret etmişti. Ziyarete katılan isimler arasında olan AKP’li eski vekil Adem Tatlı Tareks Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne atandı. AKP eski vekilini Pensilvanya ziyareti Genel Müdür yaptı detaylar haberimizde…

AKP eski vekilini Pensilvanya ziyareti Genel Müdür yaptı

Tareks (Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi) Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne atandı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı‘na bağlı Tarım Kredi’nin önemli iştiraklerinden Tareks (Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi) Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne, AKP Giresun eski Milletvekili Adem Tatlı atandı.

Tatlı’nın da aralarında olduğu 12 milletvekili, 2012’de Pensilvanya’ya geçerek FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i ziyaret etmişti

Sözcü gazetesinden Deniz Ayhan’ın haberine göre, veteriner olan Tatlı, geçen cuma günü görevine başladı. Tatlı’nın da aralarında olduğu 12 milletvekili, 2012’de ABD’nin Boston şehrinde FETÖ tarafından organize edilen ‘Kültür Günleri’ toplantısına katılmış, daha sonra da Pensilvanya’ya geçerek FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i ziyaret etmişti. Ziyarete katılan isimler arasında AKP eski Milletvekili Adem Tatlı da yer almıştı.

Tatlı o fotoğrafı, “Hayatımın herhangi bir evresinde bu hain terör örgütüyle bir bağım bulunursa idama bile razıyım” diyerek savunmuştu

2012’deki ziyarette, kadın vekillerin başlarını kapattığı da görülmüştü. Tatlı o fotoğrafı, “Hayatımın herhangi bir evresinde bu hain terör örgütüyle bir bağım bulunursa idama bile razıyım” diyerek savunmuştu.

“Milletvekili olduğumuz dönemde partimiz tarafından grup yönetimi olarak gönderildik”

Tatlı şunları söylemişti: “Milletvekili olduğumuz dönemde partimiz tarafından grup yönetimi olarak gönderildik. Gizli kapaklı bir ziyaret olsa fotoğraf çektirmez poz vermeyiz. Kimin çocukları paralelin okulunda okuyor, kim paralelci dernekler kuruyor, kim paralelin haberleşme ağı ByLock kullanıyor onları ortaya çıkarsınlar.

“Hainlere açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor?”

Bu hainlere daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak FETÖ deccalına sahip çıkan AK Parti’nin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğrafı neden paylaşılmıyor?”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica