Hayata Dair

Alex Village Life otel: Kendi Evinizde Otantik Tatil

Kartepe Alex Village Life Otel sahibi Alex Şahin güzel muhteşem turistik mekanının tanıtımını yaza merhaba diyerek başlattığı davette Kocaeli basınını ağırladı- akarhaber

Alex Village Otel - Doğa İçindeki Kendi Eviniz
Alex Village Otel – Doğa İçindeki Kendi Eviniz

Kartepe Şirinsulhiye Mahallesi’nde yer alan modern ve otantik köy yaşantısını tek katlı mimarisiyle birleştiriyor. Doğal güzellikleri, havası, eşsiz manzarası, yeşilin nefes aldırdığı, Karatepe’nin dağ manzaralı, otantik köy manzarası, organik gıdaların yetiştirildiği ve ikram edildiği doğa harikası bir ortamda bulunan otel, aynı zamanda sapanca gölüne çok kısa bir mesafede olması doğa ve göl manzaralı mekanlarından biri olan Alex Village Life otel, yaz sezonunu coşkulu bir etkinlikle Kocaeli basını ile birlikte yaza merhaba dedi.

Alex Village Otel - Doğal Ürünlerden Sabah Kahvaltısı
Alex Village Otel – Doğal Ürünlerden Sabah Kahvaltısı

Denizde Değil Yeşilde Yüzdüreceğiz

Alex Şahin, doğa harikası konsept otel için şu bilgileri verdi: “Ülkemizin her tarafında deniz, göller turistik yerlerinde kapalı ve açık havuzları bulunmaktadır. İnsanlar istedikleri zaman plajlarda ve havuzlarda yüzebilirler. Biz bunun tam tersini yaparak otelimizde insanları havuzlarda plajlarda yani suda yüzdürmeyeceğiz. Biz yeşil alan içerisinde ağaçlarla kuş sesleriyle doğayla baş başa bir ortamda yeşillik içerisinde yeşille yüzdürmeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimiz sabahları güzel otantik bir ortamda kuş sesiyle uyanıp doğanın eşsiz manzarası karşısında organik köy ürünleriyle kahvaltısını yaparak günün tüm güzelliklerini yaşayacak.”

Alex Village Otel - Yaz Sıcağında Havuz Serinliği
Alex Village Otel – Yaz Sıcağında Havuz Serinliği

Havuz Başında Kahvaltı Keyfi

Otelde havuza girmek ve güneşlenmek isteyenler içinde güzel yeşil ağaçlık manzara içerisinde bir havuz da bulunmaktadır. Havuzun kenarında şezlonglar, kahvaltı ve çay içmek isteyenler içinde güzel otantik oturma grupları yer almaktadır. Bahçedeki güzelliğin en büyük özellikleri ise ağaçların kesilmediği ağaç boylarının otel odalarından daha yüksek olması otele ayrı bir güzellik katmaktadır.

Alex Village Otel - Yaz Sıcağında Mangal Keyfi
Alex Village Otel – Yaz Sıcağında Mangal Keyfi

Alexs’ ten Enstrümansız Şarkılar…

Aynı zamanda ses sanatçısı olan Alexs Şahin basın mensuplarına enstrümansız güzel sesiyle güzel şarkılar seslendirdi. Aynı zamanda da ayda bir kez Alex Village Life otel alanında konserler vermektedir.

Tesis Bilgileri
İstanbul’a yalnızca 1 saat uzaklıkta olan otel Kartepe Kayak Merkezi’ne 10 km, Maşukiye’ye 3 km ve Sapanca gölüne 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük cam terası ve taş evde bulunmaktadır.
Tesiste 3 adet aile süiti, 8 adet balkonlu standart oda ve 15 adet standart oda olmak üzere toplam 26 oda bulunmakta. Otelde konaklama dışında kahvaltı ve yemek hizmetleri de sunuluyor. Kahvaltı serpme olarak servis edilirken, otel oda ve kahvaltı konsepti ile hizmet veriyor.
İletişim telefon :0 535 977 88 95

Alex Village Otel - Suit ve Standart odalar
Alex Village Otel – Suit ve Standart odalar
Alex Village Otel - Standart odalar
Alex Village Otel – Standart odalar
Alex Village Otel - Otantik Sohbet Köşesi
Alex Village Otel – Otantik Sohbet Köşesi
Alex Village Otel – Kocaeli Kartepe – Şirinsulhiye
Daha Fazla Göster