Genel

Atama Esenyurt belediye başkanı seçimi kaybederse dinini kaybedecek

Atama Esenyurt belediye başkanı seçimi kaybederse dinini kaybedecek Ben 50 yaşını aşmış bir kardeşinizim. Hiç hedefim olmadı. Çocukken konulan öyle bir hedef yoktu. Allah razı olsun. Şu an da benim bir hedefim var; 2023. Ben hedefli bir insan oldum onun sayesinde. Bu ülkenin hedefi olduğunu onun sayesinde öğrendim. Benim çocuğumun hedefi var; 2053. Doğmamış torunumun hedefi var; 2071. Atama Esenyurt belediye başkanı seçimi kaybederse dinini kaybedecek detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Atama Esenyurt belediye başkanı seçimi kaybederse dinini kaybedecek

Necmi Kadıoğlu’nun belediye başkanlığından istifa ettirilmesinin ardından Ali Murat Alatepe Esenyurt Belediye Başkanı olmuştu…

Necmi Kadıoğlu’nun belediye başkanlığından istifa ettirilmesinin ardından yerine getirilen AKP’li Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslam’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz”

Alatepe, “Burayı kaybedersek Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslam’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz” dedi.

“Esenyurt’un hiçbirimize ihtiyacı yok ama Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var”

Odatv’de yer alan habere göre, Alatepe Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan söz ederken, “Esenyurt’un hiçbirimize ihtiyacı yok ama Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Niye var? Burayı kaybedersek Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslam’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz” ifadelerini kullandı.

Ali Murat Alatepe konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu ülkenin hedefi olduğunu onun sayesinde öğrendim”

“Tayyip Erdoğan demişken. Ben 50 yaşını aşmış bir kardeşinizim. Hiç hedefim olmadı. Çocukken konulan öyle bir hedef yoktu. Allah razı olsun. Şu an da benim bir hedefim var; 2023. Ben hedefli bir insan oldum onun sayesinde. Bu ülkenin hedefi olduğunu onun sayesinde öğrendim.

Çocuğumun hedefi 2053…

Benim çocuğumun hedefi var; 2053. Doğmamış torunumun hedefi var; 2071. Bu hedeflere giderken, umuyoruz ki onun yaşı 2023’e yetecek.

“Benim ömrümden onun ömrüne koysun…”

Ha 2053’te de şöyle piri pak bir dede olur, başımızda olur burayı yönetir, bize hala bilgisini birikimini aktarır, çünkü bir dünya lideri o. Ömründe eğer bir sıkıntı olacaksa, alsın benim ömrümden koysun onun ömrüne gıkım çıkarsa adiyim.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica