Genel

Atatürk’ü Anma Engel Atlama yarışmaları hafta sonu yaşanacak

Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş
Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş

Atatürk’ü Anma Engel Atlama yarışmaları hafta sonu yaşanacak … “Kocaeli, Bursa, İstanbul ve Antalya olmak üzere toplam 4 ilden 60’dan fazla binici ve atın katılım göstereceği yarışmaya ilimiz adına 15 binici ile Milli Takım Kaptanı, usta binici Sencer Horasan da katılacak…” detaylar haberimizde…

Atatürk’ü Anma Engel Atlama yarışmaları hafta sonu yaşanacak

Kocaeli Atlı Spor Kulübü ve Türkiye Binicilik Federasyonu işbirliğinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Atatürk’ü Anma Engel Atlama yarışmaları hafta sonu izleyenlere heyecanlı anlar yaşatacak. Kocaeli, Bursa, İstanbul ve Antalya olmak üzere toplam 4 ilden 60’dan fazla binici ve atın katılım göstereceği yarışmaya ilimiz adına 15 binici ile Milli Takım Kaptanı, usta binici Sencer Horasan da katılacak.

Kocaeli Atlı Spor Kulübü
Kocaeli Atlı Spor Kulübü

Kocaeli Atlı ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş yarışma ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Demirtaş, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk adına gerçekleşecek olan yarışmada kendilerine destek olan başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Gölcük, Körfez, Başiskele, Kartepe, Derince, Darıca Belediye Başkanlarına, Kocaeli Ticaret Odası, Emiroğlu, Foma, Ark Oto, Kavanlar Grup ve Ortadoğu Enerjiye sponsorluk desteği için teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı