İGF

Aydın Didim’de Başkanı Atabay’a saldırı anı görüntüleri yayınlandı

Aydın’da geçtiğimiz günlerde Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, bir restoranda yemek sırasında uğradığı saldırı sonrası bugün yapılan sağlık kontrolünde burnunda kırık olduğu tespit edildi. Başkan Atabay’a saldırı anı görüntüleri yayınlanmaya başladı.

Kemal ETLEÇ (Didim Postası) – Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve avukatı geçtiğimiz günlerde Didim’de ikiz kuleler olarak bilinen kaçak yapıların sahipleri tarafından beyzbol sopaları ve demir sopalarla saldırıya uğramıştı. Saldırının ardından tedavi altına alınan Başkan Atabay’ın sağlık durumu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Sabah saatlerinde burun kanaması, baş dönmesi ve mide bulantısı artınca hastaneye kaldırılan Başkan Atabay’ın burnunda kırık olduğu tespit edildi. Başkan Atabay’ın tedavisi devam ediyor.

BAŞKAN ATABAY’A SALDIRI ANI

Öte yandan Didim’deki İkiz Kuleler olarak adlandırılan rant çetesinin saldırısına ilişkin detaylı görüntüler ilk kez yayınlanmaya başladı. Görüntülerde, A. Deniz Atabay misafirleriyle yemek yerken arkadan ani bir dirsek darbesi alıyor ve ardından diğer çetecilerin sopalı katılımıyla yerde darp ediliyor.  Ayrıca araya girmeye çalışan misafiri Avukat Nizamettin Bulut ve restoran çalışanları da darp edilirken, kaçak otelin sahibinin kardeşi Mahmut Orak yerde yatan restoran çalışanına sandalye kaldırıp tehditler savuruyor.

Yayınlanan saldırı videosu ile ilgili değerlendirme yapan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Bunlar o kadar ahlaktan yoksunlar ki, arkadan saldırıp sonrasında yerde yatarken vücuduma ve kafama sopalarla vurmaya devam ettiler. Araya girmek için gelen, misafirimi ve restoran çalışanlarını da darp ettiler. Rantın geldiği son nokta burası. Süreci bu noktaya taşıyan medya, siyaset, rant üçlüsüne ülkece, hep birlikte artık dur demeliyiz. Kamuoyu hiçbir şekilde akıllarıyla oynanmasına izin vermedi, vermeyecek. Bizi ilkelerimizden kimse döndüremeyecek, ranta asla geçit vermeyeceğiz. Onlar Tek Biz Didim’iz…” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica