Genel

Bakan Kasapoğlu Başkan Büyükakın’ı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti

Bakan Kasapoğlu Başkan Büyükakın’ı makamında ziyaret etti … Başkan Büyükakın bu sene şampiyon olarak 2.lige çıkmaya hak kazanan Kocaelispor’un yeniden süper ligde mücadele etmesi noktasında verdiği destekleri anlattı. detaylar haberimizde…

Bakan Kasapoğlu Başkan Büyükakın’ı makamında ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın; bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Kocaeli’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu konuk etti. Bakan Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Kocaeli’nin yatırımları hakkında Başkan Büyükakın’dan bilgi aldı. Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi ile ortak projeler üreteceklerinin altını çizdi. Bakan Kasapoğlu’nu Büyükşehir Hizmet Binası’na gelirken; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu sporculardan Ümitler Dünya Şampiyonu Merve Azak; Genç Erkekler Trap Avrupa Şampiyonu Murat İlbilgi; Down Sendromlular Dünya Judo Şampiyonları Ahmet Talha Erdem ve Doğukan Çoşar da karşılayanlar arasında idi.

GENİŞ KATILIM

Ziyarette Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Sami Çakır, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, Büyükşehir Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve genel sekreter yardımcıları hazır bulundu.

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KOCAELİ’YE ÖVGÜ

Kocaeli’deki spor yatırımlarını yerinde görmek, bir dizi incelemelerde bulunmak ve açılış yapmak üzere kentimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği destekleri yakından takip ettiğini ifade ederek, Kocaeli’deki spor yatırımlarının devam edeceğinin altını çizdi.

SPOR KENTİ OLMA YOLUNDA HİZMETLERE DEVAM

Başkan Büyükakın ise Kocaeli’deki vatandaşları spora teşvik etmek amacı ile birçok proje ürettiklerini ifade ederek, kentte çok amaçlı kapalı spor salonlarından olimpik yüzme havuzlarına kadar birçok spor merkezi inşa ettiklerini kaydetti. Bakan Kasapoğlu’na Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler hakkında kısa bir bilgi veren Başkan Büyükakın Kocaeli’nin bir spor kenti olması yolunda hizmetlerinin süreceğini ifade etti.

HİZMETLERİMİZ DAHA DA GENİŞLEYECEK

Başkan Büyükakın bu sene şampiyon olarak 2.lige çıkmaya hak kazanan Kocaelispor’un yeniden süper ligde mücadele etmesi noktasında verdiği desteklerinden bahsederek amatör sporlara da destek vermeye devam edeceklerini kaydetti. Su sporları gibi birçok branşlarda da önemli hamleler ürettiklerini ifade eden Başkan Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü ile birçok branşta önemli genç yetenekler kazandıklarını ifade ederek engelli bireylerin spor yapmalarını sağlayacak özel projeler hayata geçirdiklerini, bu dönemde de bu projelerin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortaklaşa daha da genişletileceğini belirtti.

BAKAN KASAPOĞLU’NA KOCAELİSPOR FORMASI

Karşılıklı görüş alışverişin yapıldığı ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Kocaelispor forması hediye edildi. Ziyaret Büyükşehir Kağıtspor hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica