İGF

Bakan Pakdemirli: “Parlamenter sisteme geri dönüş yok!”

Aydın’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretler kapsamında partisinin İl Başkanlığını ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, 2023 seçimlerinin ülkenin en önemli seçimi olacağını söyledi.

Şahin KANAT (BÜYÜKŞEHİR MEDYA)

AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nda partililere seslenen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, 2023 seçimlerinin önemine dikkat çekti.

2023 SEÇİMLERİ ÖNEMLİ…

2023 seçimlerinin ülkenin en önemli seçimleri olacağını ifade eden Bakan Pakdemirli, “Çünkü yeni bir sistem değişikliği yaptık, bu sistemin oturması lazım. Parlamenter sisteme geri dönüş yok. Bunun ilerisine gitmemiz lazım. Bu sisteme de sahip olacak tek kişi var Türkiye’de, Recep Tayyip Erdoğan. O yüzden 2028’e kadar mutlaka AK kadroların ve Cumhur İttifakı’nın iktidarda kalıyor olması lazım. Bu sebeple 2023 başarısı il yönetimlerimizin sorumluluğudur. Bundan böyle sizlerin üzerinde bu sorumluluk” diye konuştu. Pakdemirli, İl Başkanlığı’na seçilen yeni yönetimi tebrik etti.

Öte yandan Aydın ziyaretleri kapsamında il genelinde temaslarda bulunan Bakan Pakdemirli, Çine Gökbel Barajı’nda da incelemelerde bulundu. DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız’dan proje hakkında brifing alan Pakdemirli, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte barajı gören tepeye çıkarak geniş çaplı incelemede bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica