Genel

Barlas ailesinden ve takiyyeci tiplerden tiksiniyorum

Barlas ailesinden ve takiyyeci tiplerden tiksiniyorum 15 Temmuz gecesi darbeciler tarafından öldürülen Yeni Şafak gazetesi foto muhabiri Mustafa Canbaz’ın oğlu Alpaslan Canbaz sosyal medyadan paylaştığı mesajda, Barlas ailesi, Fuat Uğur, Kurtuluş Tayiz gibi isimlere sert tepki gösterdi: Takiyyecilikte çığır açan bu tipleri ekranlara, gazetelere, uçağa dolduran kim? Barlas ailesinden ve takiyyeci tiplerden tiksiniyorum detaylar haberimizde…

Barlas ailesinden ve takiyyeci tiplerden tiksiniyorum

“Sürekli ama sürekli CHP eleştiren kafalardan bu memlekete şimdiye kadar fayda gelmemiş”

15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi foto muhabiri Mustafa Cambaz’ın oğlu Alpaslan Cambaz, Sabah gazetesinde yazan ve ATV’de program yapan Barlas ailesine tepki gösterdi. Alpaslan Cambaz, “Sürekli ama sürekli CHP eleştiren kafalardan bu memlekete şimdiye kadar fayda gelmemiş, bu saatten sonra da gelmeyecektir.”

“Biraz aklı olan insan Kılıçdaroğlu’nu takmaz ve enerjisini kendi hükümetindeki çürükleri görmeye, onları ayıklamaya harcar”

AKP camiasında biraz aklı olan insan Kılıçdaroğlu’nu takmaz ve enerjisini kendi hükümetindeki çürükleri görmeye, onları ayıklamaya harcar. Hep dediğim gibi: Bu iktidar birçok saldırı gördü ama yıkılmadı. Fakat kötü savunulduğu için yıkılacak. Onu saldıranlar değil, savunanlar yıkacak” açıklamasında bulundu.

“Takiyyecilikte çığır açan bu tipleri ekranlara, gazetelere, uçağa dolduran kim?”

Sosyal medyadan açıklama yapan Alpaslan Cambaz, “Seni eleştiriyorum çünkü senden umudum var. Onu eleştirmiyorum çünkü ondan umudum yok. Bunu anlayabilmeniz için daha kaç 15 Temmuz yaşamamız gerekiyor? Yenikapı Ruhuna sadık kalmadı diye Kılıçdaroğlu’na yükleniyorsun. Sen sadık kaldın mı peki? Toplumu bu kadar ayrıştıranlar kim? Taraf’ın haşereleri ifşa olmuş, daha o günlerde ne oldukları ortaya çıkmıştı. Şimdi takiyyecilikte çığır açan bu tipleri ekranlara, gazetelere, uçağa dolduran kim? Üsluplarıyla, yöntemleriyle, her şeyleriyle FETÖ’nün ta kendisi olanların elinde 15 Temmuz’u oyuncak eden kim?” sorularını yöneltti.

“Tv’ye çıkaranlara şehitlerimizin hakkını haram ediyoruz”

Alpaslan Cambaz, “Barlas Ailesinden tiksiniyorum. Özellikle de kendi ismini Twitter hesabında bile ‘virüs’ yapan vasıfsızdan” diyerek Cemil Barlas’ı işaret etti. Fuat Uğur, Kurtuluş Tayiz ve Cemil Barlas’ın geçimişte Gülen cemaatini öven sosyal medya mesajlarının fotoğrafını da paylaşan Alpaslan Cambaz, şunları yazdı, “Hâlâ böylelerini adam yerine koyup TV’ye çıkaranlara da şehitlerimizin hakkını haram ediyoruz.”

“Her şey göz göre göre oluyor. Görüp de susan korkakları da anlayamıyorum”

“A Haber’de az önceki manzara paylaştığım fotoğraflardaki gibiydi. Ne kadar midesi geniştir şunu izleyenin. Her şey göz göre göre oluyor. Görüp de susan korkakları da anlayamıyorum. Bu fitneciler yanına sokulur, seni bana beni sana kötü anlatır ve aranı açar. Kul hakkı yenen yerde berrak bir akılla düşünülmez. Bu tiplerin isimlerini ansam bile günüm kötü geçiyor, maneviyatım bozuluyor. Sizse evinize kadar sokuyorsunuz.”

Alpaslan Cambaz’ın sosyal medyada paylaşımı
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica