Genel

Bartın Devlet hastanesinde Ustamızdan iyi haber geldi

Göksel; "Prodüksiyon Amiri ve Yapım Yönetmeni duayen sanatçımız Ekrem Gökkaya amcamız bir süredir kanser tedavisi görüyordu"

Bartın Devlet hastanesinde Ustamızdan iyi haber geldi … “Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Ekrem Gökkaya amcamız solunum yetmezliği ve buna bağlı olarak görme işitme ve konuşma kaybı nedeni ile doktorları tarafından yoğun bakım ünitesine alınmıştı…” Mustafa Göksel’in kaleminden detaylar haberimizde…

Bartın Devlet hastanesinde Ustamızdan iyi haber geldi

Ekrem Gökkaya ustamıza geçmiş olsun

Yeşilçam ve Türk Sinemamıza yıllar boyu damga vurmuş, yüzlerce filme imza atmış usta aktör Senarist, Prodüksiyon Amiri ve Yapım Yönetmeni duayen sanatçımız Ekrem Gökkaya amcamız bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Yoğun bakıma alınmıştı

86 yaşındaki usta sanatçımız sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında tüm rapor ve tahlillerinin iyi çıktığını yazmıştı. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak tekrar Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Ekrem Gökkaya amcamız solunum yetmezliği ve buna bağlı olarak görme işitme ve konuşma kaybı nedeni ile doktorları tarafından yoğun bakım ünitesine alınmıştı.

Yakında taburcu olacak

Kendisinden nihayet sevindirici haber geldi. Yoğun bakım ünitesinden normal oda servisine çıkarılan büyük usta Ekrem Gökkaya hatırı sayılır şekilde iyileşme gösterdi ve yakında evine taburcu olacağı haberi hepimizi sevindirdi.

Biz de büyük ustamıza acil şifalar diliyoruz. Dualarımız onunla. Tüm sanat camiamıza geçmiş olsun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı