Kültür-Sanat-Tarih

Başkan Büyükakın Babalarımızın Babalar Gününü kutladı

Başkan Büyükakın Babalarımızın Babalar Gününü kutladı … Bu günde babalarımızın gönüllerini almalı, eşsiz fedakârlıkları karşısında şükranlarımızı sunmalıyız. detaylar haberimizde…

Başkan Büyükakın Babalarımızın Babalar Gününü kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın 21 Haziran 2020 Babalar Günü için bir mesajı yazılı açıklamayla yayınladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, yayınladığı bir mesajla başta Kocaeli’ndeki babalar olmak üzere bütün babaların ve baba adaylarının babalar gününü kutladı. Başkan Büyükakın mesajında şunları ifade etti:

“Evlerimizin direği, emektarı, eli öpülesi babalarımızın, Babalar Günü kutlu olsun.
Bizi biz yapan değerlerin başında gelen sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün meziyetlerin toplandığı güçlü aile kurumunun değişmez iki temel direğinden birisi olan babalarımız için yılın bir günü değil, her günü babalar günü olsa azdır. Toplumu bir arada tutan, bir ve bütün hale getirerek yıkılmaz bir millet yapan aile yapımızı, her türlü olumsuzluklara karşı vakur bir şekilde korumamız gerekmektedir. Bu günde babalarımızın gönüllerini almalı, eşsiz fedakârlıkları karşısında şükranlarımızı sunmalıyız. Fedakâr ve emektar babalarımızın Babalar Gününü tekrar kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir hayat dilerim.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica