Genel

Başkan Hürriyet, merkezden kırsala tüm muhtarları tek tek dinledi

Başkan Hürriyet, merkezden kırsala tüm muhtarları tek tek dinledi … Geniş kapsamlı toplantıya muhtarların yanı sıra İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları, koordinatörler ve birim müdürleri katıldı. detaylar haberimizde…

Başkan Hürriyet, merkezden kırsala tüm muhtarları tek tek dinledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, kentin dört bir tarafına adil hizmet götürmek adına muhtarlarla bir araya gelerek talep ve sorunları dinledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, merkezden kırsala tüm mahalleleri önemsiyor ve muhtarlarla sık sık buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Hürriyet, tüm muhtarlarla bir araya gelerek tek tek tüm sorun ve talepleri dinledi. Geniş kapsamlı toplantıya muhtarların yanı sıra İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları, koordinatörler ve birim müdürleri katıldı.

Muhtarlar toplantıda yerlerini aldılar
Muhtarlar toplantıda yerlerini aldılar

ÖNERİLERİNİZ KIYMETLİ

Toplantının açılışını yapan Başkan Hürriyet, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Pandemi koşulları nedeniyle sizleri riske atmadan, tedbirler kapsamında taleplerinizi dinlemek istedik. Ara ara bir araya gelmek, sorunları ve ihtiyaçları dinlemek önemli. Ayrıca önümüz Ramazan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmak ve sizlerin bu konuda bize edeceğiniz yardımlar, öneriler kıymetli. Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için bize yapacağınız yönlendirmeleri önemsiyoruz.

DAYANIŞMA VE HOŞGÖRÜ ÖNEMLİ

Pandemi nedeniyle bilmediğimiz, zorlu bir süreç yaşıyoruz. Nasıl mücadele edeceğimizi hep beraber öğreniyoruz. Bu dönemde beraberlik, dayanışma ve hoşgörü çok önemli. Mahallelilerimiz acil ihtiyaçları ve istekleri konusunda bize ileteceklerini not alarak sizleri bilgilendirmek ve en kısa sürede dönüş yapmak istiyoruz. Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz de sizleri bilgilendirmek için buradalar. Kendi programımızı sizlere iletelim sizler de mahallenizdeki vatandaşlara iletin istiyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Hürriyet Mahalle ve Kırsal Mahalle Muhtarıyla
Başkan Hürriyet Mahalle ve Kırsal Mahalle Muhtarıyla

KARLA MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR

Başkan Hürriyet konuşmasının ardından tüm muhtarlara tek tek söz vererek, mahallelerdeki ihtiyaçları dinledi. Notlarını alan Hürriyet, birim müdürleri ve başkan yardımcıları ile birlikte, programlarında olan ve muhtarların istekleri doğrultusunda programlarına ekledikleri proje ve çalışmaları detaylarıyla aktardılar. Muhtarlar, kendileriyle sık sık bir araya geldiği, fikirlerini önemsediği için duyduğu memnuniyeti ifade ederlerken, özellikle son yılların en yoğun kar yağışının yaşadığı 2021 yılında, karla mücadelede sarf ettikleri emek için Başkan Hürriyet ve ekibine teşekkür ettiler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica