İGF

Batman’da ertelenen konserler ekim sonunda yapılacak

Batman’da Vaka sayısının yüksek olduğu dönemde yapılmak istenen, ancak tep-kiler üzerine ertelenen Ece Seçkin ve Ceza konserleri Ekim ayı sonunda yapılacak.

Ercan ARSLAN (Batman Haber)– Aşısını yaptıran gençler, HES kodunu gösterip Ece Seçkin ve Ceza konserlerine katılabilecek. Ağustos ayında planlanan ancak Ekim’e ertelenen projeyle Rap ve popun iki dev ismi Batmanlı gençlerle aşı için bir araya gelecek.

30-31 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ünlü sanatçıların konserlerine ücretsiz katılabilmek için aşı yapılması zorunlu. 30 Ekim Cumartesi günü Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yanındaki Fuar Alanı’nda gerçekleşecek festivalin ilk gününde Ece Seçkin sahne alacak. Rap müziğin ünlü ismi Ceza ise, 31 Ekim Pazar akşamı Covid-19 aşısını yaptıran Batmanlı gençlerle buluşacak. Açık havada gerçekleşecek konserlerde maske ve mesafe kurallarından taviz verilmeyecek. Konsere katılmak isteyen gençler, maske takmamaları durumunda kontrol noktalarından içeri alınmayacak. Maskesiyle konsere katılan gençlerden alanda belirtilen mesafe kuralına uymaları da isteniyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica