Genel

Birbirine sarılan çifte güvenlik görevlisi müdahale etti

Birbirine sarılan çifte güvenlik görevlisi müdahale etti Ankara’da bir AVM’de birbirine sarılan çift, güvenlik görevlisinin müdahalesi ile karşılaştı. Genç kadın, ‘rahatça sarılabildiğimiz bir ülke ümidiyle’ dedi. Birbirine sarılan çifte güvenlik görevlisi müdahale etti detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Birbirine sarılan çifte güvenlik görevlisi müdahale etti

İki gencin zeminin altında kalan “eksi katlara gitmeleri” istendi

Güvenlik görevlisi Ankara’da CEPA alışveriş merkezinde birbirine sarılan bir çifte müdahale etti. İki gencin zeminin altında kalan “eksi katlara gitmeleri” istendi.

“Burada aileler var ne yapacaksanız eksi katlarda yapın ve müşterilerimiz rahatsız olmaktadır”

Evrensel’de yer alan habere göre, alışveriş merkezinde oturdukları sırada kadın, gitarın tellerini değiştirince teşekkür etmek için erkek arkadaşına sarıldı. Bunun üzerine yanlarına gelen güvenlik görevlisi “Burada aileler olduğunu ne yapacaklarsa eksi katlarda yapmaları gerektiğini ve müşterilerin rahatsız olduğunu” söyledi. Çiftin tepki göstermesi üzerine güvenlik görevlisi söylenerek yanlarından ayrıldı.

“Sarılmanın ayıp olduğu kadar, şiddet-taciz-baskı bunlar da ayıp olabilseydi keşke”

Genç kadın yaşadıklarını sosyal medyada 100. Yıl Evleri Grubu’nda paylaştı. Birçok kadın gibi yıllardır tacize maruz kaldığını dile getiren kadın, şöyle konuştu: “Biliyorsunuz ki tacizin ne kıyafetle, ne yaşla ne cinsiyetle alakası var. İnsanlarda öyle bir zihniyet oluşmuş ki, kötü olan her şeyle mutlu olabilirken, iyi olan şeyleri hep baskılıyorlar. Ailelerin rahatsız olduğundan bahsederken, belki bizim de ileride bir aile olabileceğimizi unutuyorlar. Sarılmanın ayıp olduğu kadar, şiddet-taciz-baskı bunlar da ayıp olabilseydi keşke.”

“Güvenlik görevlisinin yemek katında namus bekçiliği yapacağını hiç düşünmemiştim”

“Kötü bir şey yapıyormuşuz gibi bizi resmen aşağı katlara itmek istediler, çok çirkin bir düşünce yattığının farkındayım”

“Bu olayı yaşadıktan sonra çok üzüldüm çünkü hiçbir şeyin değişmeyeceğine inanmaya başladım. Güvenlik görevlisinin yemek katında namus bekçiliği yapacağını hiç düşünmemiştim. En çok da yapacaksanız eksi kata inin cümlesi beni üzdü. Kötü bir şey yapıyormuşuz gibi bizi resmen aşağı katlara itmek istediler, çok çirkin bir düşünce yattığının farkındayım bunun altında. Zihinleri çok pis… Sadece sevgiyi yaşamalarını diliyorum. Rahatça sarılabildiğimiz bir ülke ümidiyle”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica