İGF

Bozcaada’ya İYİ Parti toplantısı

ÇANAKKALE(İGFA)-  İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar başkanlığı tarafından Bozcaada’da, İYİ Parti Çanakkale Teşkilatı aylık olağan toplantısı yapıldı. İl, ilçe ve parti teşkilatlarının katıldığı toplantıda konuşan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Öncelikle geniş katılımlı gerçekleştirdiğimiz bu toplantıya ev sahipliği yapan Bozcaada İlçe Başkanımız Cevdet Çebi ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Saha çalışmalarını aralıksızlık sürdürdüklerini ve gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Gerek il başkanlığımız, gerek ilçe teşkilatlarımız ve başkanlarımız, gerekse kadın ve gençlik kollarımız aktif bir şekilde çalışıyor. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını yanlarına giderek yerinde dinliyoruz” dedi. 

Toplantının ardından Bozcaada esnaflarını ziyaret eden İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve beraberindeki heyet, yoğun ilgi ile karşılandı. Esnafların sorun ve sıkıntılarını not alan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, çözüm için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica