Kültür-Sanat-Tarih

Bursa Gürsu sokak konserleriyle renkleniyor

Bursa’da Gürsu Belediyesi, “Her Yer Sahne, Her Yerde Müzik” sloganlı sokak konserleriyle ilçenin sosyal yaşamını renklendiriyor.

BURSA (İGFA) – “Kültür Kenti Gürsu” yu oluşturmak amacıyla Gürsu Belediyesi’nce gerçekleştirilen kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen sokak konserleri ilçe halkına keyifli zamanlar yaşatıyor.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, ilçenin farklı noktalarında düzenlenen sokak konserlerinin yaşayanların takdirini kazandığını söyledi. “Ruhumuza iyi gelecek herşeye çok ihtiyacımız olan bu günlerde, müzik ruhun gıdasıdır sözünden yola çıkarak, Gürsumuz’un sokaklarını müzikle dolduruyoruz” diyen Başkan Işık, “İlçemizin insan yoğunluğunun fazla olan noktalarında gerçekleştirdiğimiz konserlerle hemşehrilerimizi biraz olsun pandemi sürecinin bunalmışlığından uzaklaştırmayı amaçlıyoruz. Hem hemşehrilerimize keyifli zaman geçirme imkanı sağlıyoruz hem de müzisyenlerimizin bu zor zamanlarında onlara destek olmuş oluyoruz. İnşallah, pandemi sürecinden kurtulduğumuz günlerde, gençlerimizle, hemşehrilerimizle, yan yana, coşkuyla izleyeceğimiz konserlerimize kavuşmayı diliyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica