İGF

Bursa Karacabey’de altyapı konusu gündemden çıkacak

Bursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede devam eden altyapı çalışmaları ile birlikte, sokaklarda çalışmaların bittiği bölümlerde sürdürülen asfaltlama işlemlerini inceledi.

BURSA (İGFA) –  Bursa’nın Karacabey ilçesinin dört bir yanında süren altyapı çalışmaları ile şehrin önemli bir sorunu çözülüyor. Yapılan çalışmalarda tüm altyapı yenilenirken, ilçede altyapı ile ilgili oluşabilecek muhtemel sorunların da çok uzun bir süre ertelemesi planlanıyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Karacabey’in yüzde 51’lik bir oranda altyapısının yenilendiğini ve kalan yüzde 49’un ise 2022 yılında tamamlanacağını duyurmuştu. Başkan Özkan, çalışması biten sokakların yüzde 65 oranında asfaltlanmasının tamamlandığını ve kalan yerlerin de en kısa zaman asfaltlanacağını söylemişti. 

Önceki gün Emirsultan ve Gazi mahallelerinde altyapı çalışması tamamlanan sokaklarda başlayan asfaltlama çalışmalarını inceleyen Özkan, ekipler ve vatandaşlardan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve yorumları dinlerken, çalışmalar süresince anlayışlı olan vatandaşlara da teşekkür etti.
 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica