İGF

Bursa Osmangazi’den asfalt mesaisi

Bursa’da Osmangazi Belediyesi, zemin dolgu ve tretuvar çalışmaları tamamlanan Çekirge Mahallesi 1. Kanal Caddesi’ni baştan sona sıcak asfaltla kaplayarak yeniledi.

BURSA (İGFA) – Osmangazi'de araç ve yaya trafiğini rahatlatmak için ulaşım yatırımlarına ciddi bütçe ayıran yerel yönetim, yol yapım, bakım ve onarım, yenileme gibi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bir yandan Bursa’nın trafik sorununa çözüm üretmek için alternatif yol açma çalışmaları sürerken, diğer yandan bozulan cadde ve sokaklarda yollar yenileniyor.

Bursa’nın trafik yoğunluğu yaşanan caddelerinden olan Çekirge Mahallesi 1. Kanal Caddesi de yol genişletme, zemin dolgu ve tretuvar çalışmalarının ardından sıcak asfalt ile kaplandı.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kış mevsimi olmasına rağmen, hava şartlarının uygun olmasını fırsat bilerek yollardaki yenileme ve asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Başkan Dündar,  daha rahat ve ulaşılabilir bir Osmangazi için gerçekleştirdiğimiz yatırımların aynı titizlik ve kararlılıkta devam edeceğini söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica