İGF

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Yılmaz: “2021 pandemi gölgesinde geçti”

Yıldırım Belediye Meclisi 2021 yılının son meclis toplantısı Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. 2021’in pandemi gölgesinde geçtiğini hatırlatan Başkan Yılmaz, bir taraftan salgınla mücadele ederken diğer taraftan da yatırımlara devam ettiklerini söyledi.

BURSA (İGFA)- Yıldırım Belediye Meclisi 2021 yılının son meclis toplantısında konuşma yapan Başkan Oktay Yılmaz, “Pandemi sürecinde sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman olduğu gibi yine çevre temizliğinden gıda desteğine, dezenfeksiyon işlemlerinden ilaç desteğine, hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olduk” dedi. 

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Pandemi sürecine rağmen, geride bıraktığımız süre zarfında belirlediğimiz ‘2021 Atılım Yılı’ vizyonumuz kapsamında, Yıldırım’a şehrin marka değerini arttıracak yatırımlar kazandırdık. 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi, Balaban Mesire Alanı,  Vakıfköy Kent Parkı, Millet Mahallesi Kapalı Pazar Alanı’nı ilçemize kazandırdık. Yine ilçemizdeki yeşil alan miktarını toplamda 1.5 milyon metrekare arttırma hedefine de son sürat yaklaşıyoruz. Cumalıkızık Mesire Alanı ve Gökdere Millet Bahçesi’ni de vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız” ifadelerini kullandı. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica