İGF

Bursa’dan İstanbul deniz ulaşımına ‘kısmi’ devam

Kısmi kapanma genelgesine Bursa Mudanya’dan İstanbul’a deniz ulaşımını sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsleri (BUDO) ile İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO)’nun sefer saatlerinde yeniden düzenlemeye gidildi.

BURSA (İGFA)- Koronavirüs salgınına karşı İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı gengelge doğrultusunda getirilen yeni kısıtlamalar ve önlemler kapsamında deniz ulaşımına yönelik sefer saatleri yeniden düzenledi.
Yeni düzenlemede şehirler arası seyahat, toplu taşıma ile yapılması durumunda kısıtlamadan muafat tutulurken, denizotobüsleri işletmelerinin  Bursa’nın Mudanya ilçesi ve Güzelyalı Mahallesi’nden gerçekleştireceği hafta içi seferlerini sabah 05:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması olmayan saatlerde yapacağı, hafta sonu sefer gerçekleştirmeyeceği öğrenildi.

BUDO YENİ TEDBİRLERE GÖRE 3 SEFERİNİ İPTAL ETTİ

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre, kısmi kapanma tedbirleri kapsamında daha önce Bursa Mudanya’dan İstanbul Eminönü’ne gerçekleştirmesi planlanan saat 14:00 ve 17:45 seferleri ile İstanbul Eminönü’nden Bursa Mudanya’ya yapılması planlanan saat 17:45 seferinin yeni tedbirler alınıncaya kadar iptal edildiğini duyurdu.
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica