İGF

Bursaspor’da yeni dönem resmen başladı


Bursaspor Kulübü’nde, Emin Adanur liderliğinde başkanlığa seçilen Hayrettin Gülgüler, mazbatasını aldı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen devir-teslim töreninde önceki dönem başkanı Erkan Kamat, yeni yönetime başarılar diledi.

BURSA (İGFA) – Bursaspor’da 5 Haziran’da gerçekleşen Olağan Genel Kurul sonrası başkanlığa seçilen Hayrettin Gülgüler, mazbatasını aldı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen devir-teslim törenine, Gülgüler yönetimine liderlik yapan Emin Adanur ve önceki dönem başkan Erkan Kamat katıldı.

Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, böylesine güzel bir birliktelikten duyduğu mutluluğu dile getirmesinin ardından konuşan önceki dönem başkanı Erkan Kamat, “Benimle canla başla mücadele eden tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ben göreve geldikten sonra elimden gelen her şeyi yaptım. Buna inanıyorum. Mali ve idari anlamdaki tüm düzeni yaptık. Temlikler olmasına rağmen 9 aylık sürede, önemli işlere imza attığımızı düşünüyorum. Sıkıntılar elbette var. Elektrik, doğalgaz gibi… Allah yardımcıları olsun. Hayrettin Bey ve Emin Bey yetmez. Bütün Bursa, Bursaspor başkanı ve yönetiminin yanında yer almalıdır. Yoksa siz Emin beyin gücünü kullanalım, onun da hayatından çalalım, işinden gücünden çalalım, gelsin Bursaspor’da görev yapsın, 3 ay sonra onu da yıldırırsınız. Bu yüzden o güç birliğini yapmamız lazım. Aksi takdirde kötü günler olur. Kimin elinden ne geliyorsa yardımcı olmalı. Tekrar başarılar diliyorum. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

Kulübün yeni başkanı Hayrettin Gülgüler, ise şunları söyledi: “Sayın Başkan Erkan Kamat’a teşekkür ediyorum. Seçim oldu, Emin Adanur önderliğinde ben Hayrettin Gülgüler olarak çok teşekkür ederim. Biz buraya çalışmaya geldik. Emin bey bizi çok çalıştıracak. İlk hedefimiz tahtayı açmak. Allah bizi utandırmasın.”

Yönetime liderlik yapan Emin Adanur ise, “Seçim ne kadar güzel geçtiyse, atmosfer de o kadar güzel şu anda. Heyecanımıza heyecan katan bir atmosfer mevcut. Geçmiş dönem tüm başkanlara saygı duymamız gerekiyor ve hepsine teşekkür ederim. Allah izin verirse bugün itibariyle yola çıkmış bulunuyoruz. Verdiğimiz vaatleri ve sözleri yerine getirmek için çalışmaya başlayacağız. Bundan sonraki süreç için herkes için hayırlı olsun” diye konuştu.

Mazbata töreninin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile Bursaspor’da yeni bir dönem başlamış oldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica