Genel

Büyük usta Metin Ateş kukla şovuyla fırtına gibi esiyor

Büyük usta Metin Ateş kukla şovuyla fırtına gibi esiyor Okulda gösteriye yüzde yüz katılım sağlanırken Metin Ateş Müzikal Kukla gösterisi ve “İş çok Okumayana İş Yok” isimli İbiş oyunu ile Minik yumurcakları Hem eğitti hem de güldürürken düşündürdü. Büyük usta Metin Ateş kukla şovuyla fırtına gibi esiyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Büyük usta Metin Ateş kukla şovuyla fırtına gibi esiyor

Kocaeli’mizin ve Türkiye’mizin dünyaca ünlü uluslararası sanatçısı Kuklacı / Yazar Metin Ateş gösterilerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak bu mayıs ayının son haftasında Kocaeli İzmit Yıldız Anaokulunda Sevenleri ve Küçük yumurcaklarla buluşan büyük usta Metin Ateş tüm herkesi coşturdu.

Kuklacı Metin Ateş miniklere gösterisini sunuyor

“İş çok Okumayana İş Yok”

Okulda gösteriye yüzde yüz katılım sağlanırken Metin Ateş Müzikal Kukla gösterisi ve “İş çok Okumayana İş Yok” isimli İbiş oyunu ile Minik yumurcakları Hem eğitti hem de güldürürken düşündürdü.

Büyük usta Metin Ateşe gösterisi sırasında Asistanı Mustafa GÖKSEL ve Çırağı Hülya Özsoy da eşlik etti.

Büyük usta Metin Ateş gösterilerine birçok platformlarda hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. Tüm dünyada kendisine gösterilen hürmet; ve ilgiye karşılık her kesime sanatsal anlamda gereken hizmeti en iyi şekilde verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Gösteri sonrası selfie…

Bizde Akarhaber ailesi olarak büyük ustaya başarılarının devamını diliyoruz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica