Genel

CHP Çayırova ilçe başkanlığından 1 Mayıs mesajı

CHP Çayırova ilçe başkanlığından 1 Mayıs mesajı Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova ilçe Başkanı Selahattin Kaya 1 Mayıs Dünya Emekçileri işçi bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. CHP Çayırova ilçe başkanlığından 1 Mayıs mesajı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

CHP Çayırova ilçe başkanlığından 1 Mayıs mesajı

CHP Çayırova ilçe Başkanı Selahattin Kaya1 Mayıs işçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“…bir bayram havasında…”

Kaya mesajında; bugünün barışa ve kardeşliğe uzanan bir sevgi selamı olduğu vurgusu yaparak, toplumsal dayanışmanın, üretenlerin ve hayatı dönüştüren emekçilerin bu özel ve önemli gününün birlik, beraberlik ve barış günü olarak, bir bayram havasında kutlanması gerekliliğini dile getirdi.

“Emeğin en yüce değer olduğunu yinelemekten onur duyuyorum”

“Ülkemizin çalışma hayatına yön veren emekçi kitlesinin varlığı, çalışma hayatındaki kolaylığı ve dayanışmayı sağlamak hepimizin ortak görevidir. Demokrasiye olan inancımız ve beklentimizle kutladığımız 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın tüm işçilere, emekçilere ve çalışanlara eşit ve özgür bir dünya getirmesini diliyorum. Toplumsal barışın tesis edilmesinde alın teri döken, emeği ile ülkesine ve çevresine hizmeti kutsal sayan emekçileri saygıyla selamlıyor, emeğin en yüce değer olduğunu yinelemekten onur duyuyorum.”

“Yasaksız ve özgür bir dünya özlemi ile yaşasın 1 Mayıs”

“Omuz omuza kutlayacağımız, aynı yürek ve aynı sesle özgürlüğü haykıracağımız bu mutlu ve umutlu gün; barışa, huzura ve kardeşliğe uzanan bir sevgi selamıdır. Bu anlayış ve duygularla bayram havasında kutlayacağımız gün, hepimize kutlu olsun. Yasaksız ve özgür bir dünya özlemi ile yaşasın 1 Mayıs, yaşasın emekçilerin dayanışması, yaşasın barış.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica