Genel

CHP Darıca ilçe örgütünden Muharrem İnce mitingine davet

CHP Darıca ilçe örgütünden Muharrem İnce mitingine davet Törk; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Darıca’da da maddi anlamda orantısız bir seçim yarışı yürütüyoruz” dedi. CHP Darıca ilçe örgütünden Muharrem İnce mitingine davet detaylar haberimizde…

CHP Darıca ilçe örgütünden Muharrem İnce mitingine davet

Miting 9 haziran Cumartesi saat: 16.00 da İzmit Perşembe pazarı alanında

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran cumartesi günü Kocaeli’de gerçekleştireceği miting için tüm Darıcalıları davet etti.

“Muharrem İnce’yi Kocaeli’de hep birlikte coşku ve umutla karşılayacağız”

İlçe Başkanı Törk, “Hepimizin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Kocaelililer ile buluşacak. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’yi Kocaeli’de hep birlikte coşku ve umutla karşılayacağız. Tüm halkımızı ve partililerimizi bu coşkuyu birlikte yaşamaya davet ediyoruz” dedi.

“Son ana kadar kararlı ve haklı mücadelemiz devam edecek”

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Darıca’da da maddi anlamda orantısız bir seçim yarışı yürüttüklerini belirten Törk; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Darıca’da da maddi anlamda orantısız bir seçim yarışı yürütüyoruz. Bundan şikayetçimiyim tabiki hayır. Son ana kadar kararlı ve haklı mücadelemiz devam edecek. Artık yol ayrımındayız, vatandaşımız ülkemizin bu durumuna tepkisini sandıkta gösterecek ve “tamam” diyecek. Büyük bir inançla söylüyorum ki; Millet kazanacak umut ve değişim kazanacak. Muharrem İnce önderliğinde 24 Haziran’da ülkemizi yeniden demokrasi ve hukuk devleti yapacağız.” şeklinde konuştu.

Darıca’dan yüksek katılım bekleniyor

9 Haziran 2018’de cumartesi günü saat: 16.00’da İzmit Merkez Perşembe Pazar Alanında yapılacak olan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingine Darıca’dan da çok sayıda katılım bekleniyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica