Siyaset

CHP kampanyasını İstanbul’da yürütecek 5 kurmay belirlendi

CHP kampanyasını İstanbul’da yürütecek 5 kurmay belirlendiKılıçdaroğlu, İstanbul’un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu dışında kampanya süreci ile ilgili sadece 3 ismin görevlendirildiğini duyurdu. detaylar haberimizde…

CHP kampanyasını İstanbul’da yürütecek 5 kurmay belirlendi

Kılıçdaroğlu‘nun talimatına göre İmamoğlu ve Kaftancıoğlu dışında İstanbul seçimlerinde kampanya sürecini yürütmek üzere; CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Seyit Torun ve Onursal Adıgüzel’in görevlendirildi. Bu 5 ismin dışında hiçbir CHP‘linin, kampanya ile ilgili yorum, analiz ve değerlendirme yapmamaları isteniyor.

“YSK darbesi sonucu gaspedilen İBB başkanlığı seçimleri…”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu imzası ile CHP örgütlerine gönderilen yazıda; 23 Haziran‘da YSK darbesi sonucu gaspedilen ve yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde kampanya sürecini tüm boyutlarıyla yürütmek amacıyla genel merkezimizce; Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı; Yerel Yönetim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun; Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel görevlendirilmiştir” denildi.

“Sürecin uyum içerisinde yürütülmesi için büyük önem…”

İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte; 23 Haziran‘daki demokrasi mücadelesi zaferle sonuçlanıncaya kadar CHP örgütü ve tüm yurttaşlarla beraber bu sürecin uyum içinde yürütülmesinin büyük önem taşıdığı belirtildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica