Genel

CHP Karamürsel örgütünden görkemli aday tanıtımı

CHP Karamürsel örgütünden görkemli aday tanıtımı Partililer, Karamürsel Kültür Merkezi’nde doğru yürürken cadde adeta insan seline döndü. Meşaleler arasında yürüyen partililer salona zorlukla girdi. detaylar haberimizde…

CHP Karamürsel örgütünden görkemli aday tanıtımı

Salona yürüyerek geldiler

Ufuk Bagan/Karamürsel- CHP Karamürsel İlçe Örgütü aday tanıtım toplantısı, gövde gösterisine dönüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ve belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımında büyük bir coşku yaşandı.

Üç vekilli tanıtım

Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılan aday tanıtım toplantısına CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel’in yanı sıra CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yöneticileri, CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan ve CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ile çok sayıda CHP’li katıldı.

Ahmet Çalık

Cadde insan seli

CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ve meclis üyesi adaylarının tanıtımı öncesi seçim irtibat bürosu önünde toplanan partililer, Karamürsel Kültür Merkezi’nde doğru yürürken cadde adeta insan seline döndü. Meşaleler arasında yürüyen partililer salona zorlukla girdi.

Salon doldu, taştı

Böylesine bir coşkunun yaşandığı Karamürsel tarihi günlerinden birini daha yaşarken, salona sığamayan partililer ve vatandaş, CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık’ın projelerinin de anlatıldığı tanıtım filmini, dışarıya kurulan dev ekrandan izledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica