Genel

CHP Kocaeli il yönetimi Kocaeli Müftülüğünü ziyaret etti

CHP Kocaeli il yönetimi Kocaeli Müftülüğünü ziyaret etti Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan; “Herkesin siyasi görüşüne, inancına saygı duymalıyız. Bizlerde sizi Kocaeli’deki duruşunuz, çalışmalarınızdan ötürü takdir ediyoruz” dedi. CHP Kocaeli il yönetimi Kocaeli Müftülüğünü ziyaret etti detaylar haberimizde…

CHP Kocaeli il yönetimi Kocaeli Müftülüğünü ziyaret etti

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile İl Yönetimi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Kocaeli İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

“Farklı düşünen olabilir ama din ayrıdır siyaset ayrıdır ve bunlar birbirine karıştırılmamalıdır”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Bilişim Sekreteri Metin Düzgün, CHP İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız ve Sabriye Şahin, Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebi ile Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan ve müftülük çalışanlarını ziyaret etti. Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın şahsında tüm din görevlilerinin haftasını kutladıklarını ifade eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Farklı düşünen olabilir ama din ayrıdır siyaset ayrıdır ve bunlar birbirine karıştırılmamalıdır. Size de çalışmalarınızı bu yönde sürdürdüğünüz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CHP Kocaeli İl Müftülüğü’nü ziyaret etti

“Camilerimiz farklı düşünenleri, farklı görüşleri bir yana getiren ortak yanımızdır”

Ziyaretten ötürü mutluluk duyduklarını söyleyen Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan ise, “Camilerimiz farklı düşünenleri, farklı görüşleri bir yana getiren ortak yanımızdır. Bu da bizim en önemli zenginliklerimizden biridir. Camilerimiz bizi topluyor ve bir yapıyor. Herkesin siyasi görüşüne, inancına saygı duymalıyız. Bizlerde sizi Kocaeli’deki duruşunuz, çalışmalarınızdan ötürü takdir ediyoruz. Bu çerçevede yapmış olduğunuz ziyaretten ötürü sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica