Siyaset

CHP Kocaeli STK Komisyonundan Meslek odalarına ziyaretler

CHP Kocaeli STK ile İlişkiler ve Örgütlenme Komisyonu, Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nı ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi.

CHP Kocaeli STK Komisyonundan Meslek odalarına ziyaretler … “Meslek odalarının çalışmaları konusunda CHP’nin oluşturduğu çözüm önerilerini de paylaşan komisyon üyeleri; yerelde alınacak plan adımları ile ilgili olarak oda yönetimini bilgilendirdi…” detaylar haberimizde…

CHP Kocaeli STK Komisyonundan Meslek odalarına ziyaretler

CHP Kocaeli STK ile İlişkiler ve Örgütlenme Komisyonu, Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nı ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi

İLK ZİYARET SEYYAR ESNAF VE PAZARCILAR ODASINA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile İlişkiler ve Örgütlenme Komisyonu üyeleri; yürüttükleri çalışmalar kapsamında önceki gün Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nı ziyaret etti. CHP Kocaeli Meslek Odaları ve STK’ndan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Solakoğlu, CHP Kocaeli İl STK ile İlişkiler ve Örgütlenme Komisyonu üyeleri Muammer Hakkı Ersöz, Abdullah Başkan ve Hayri Burnaz, CHP genel merkezi çözüm önerilerini görüşmek üzere, Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim ve yönetimi ile bir araya geldi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ VE ORTAK ÇÖZÜM ÖNERİLERİ PAYLAŞILDI

Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim ve yönetiminin ilettiği sorun ve önerileri dinleyen komisyon üyeleri, çözüm noktasında yürütülecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Meslek odalarının çalışmaları konusunda CHP’nin oluşturduğu çözüm önerilerini de paylaşan komisyon üyeleri, yerelde alınacak plan adımları ile ilgili olarak oda yönetimini bilgilendirdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı