Siyaset

CHP Kocaeli’de moraller zirvede

CHP Kocaeli’de moraller zirvede … TBMM CHP Grup Başkanvekili ve CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, yaptığı ince esprilerle, partililerine güzel dakikalar yaşattı. detaylar haberimizde…

Özgür Özel ve Harun Yıldızlı
Özgür Özel ve Harun Yıldızlı

CHP Kocaeli’de moraller zirvede

Özel, Ağbaba ve Bulut’u ağırlayan CHP Kocaeli il ve ilçe örgüt üyelerinin enerjilerinin en üst seviyede olduğu gözlendi

Ufuk Bagan (Hür Kocaeli) İzmit– İzmit Belediyesi’nin Çınar Halk Market açılışı öncesi CHP Kocaeli İl örgütünü ziyarete gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile TBMM Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel ve CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, büyük coşkuyla karşılandı.

Veli Ağbaba ve CHP İzmit Kadın Kolları
Veli Ağbaba ve CHP İzmit Kadın Kolları

Sefa Sirmen de ziyarete katıldı

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı’yı ziyaret eden Özgür Özel ve beraberindekiler, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililer ile bir araya geldi. CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette CHP İzmit Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen de hazır bulundu.

Yıldızlı ve Sirmen, misafirleriyle Kocaeli’nin sorunları üzerine konuştu. Öte yandan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, il yöneticileri ve partinin eski isimleri de ziyarete katılanlar arasındaydı.

Toplu halde
Toplu halde

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette TBMM Grup Başkanvekili ve CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, yaptığı ince esprilerle, partililerine güzel dakikalar yaşattı. Kocaeli ve ülke sorunlarının da konuşulduğu ziyaret sonrası bolca fotoğraf çekildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica