Genel

CHP Parti Meclisine sunulan tam liste belli oldu

CHP Parti Meclisine sunulan tam liste belli oldu CHP yerel seçimlerde göstereceği adaylar üzerinde çalışıyor. PM, MYK tarafından netleştirilerek sunulan listeyi görüşmeye devam ediyor. detaylar haberimizde…

CHP Parti Meclisine sunulan tam liste belli oldu

CHP yerel seçimlerde göstereceği adaylar üzerinde çalışıyor. CHP MYK‘de görüşülen ve PM‘ye sunulan isimler şöyle:

Afyonkarahisar

Şuhut: Ekrem Özsoy
Sinanpaşa Düzağaç: Osman Kavas
Boldavin Özburun: Uğur Koç
İhsaniye: Tunay Türkmen

Ağrı

Doğubeyazıt: Fesih Maral
Patnos: Lokman Çetin

Antalya

Akseki: Mustafa Kavaşoğlu
Kumluca: Mustafa Köleoğlu

Balıkesir

Ayvalık: Rahmi Gençer
Bandırma: Tolga Tosun
Erdek: Hüseyin Sarı
Altıeylül: Esin Balıbek

Bartın

Ulus Kumluca: Gülizar Saygın
Ulus Abdipaşa: Yaşar Alkız

Batman

Sason: Cuma Uçar

Bitlis

Mutki: Tahir Bakır
Adilcevaz: Mehmet Reşit Önal

Burdur

Gölhisar Yusufça: Mustafa İnce

Bursa

Osmangazi: Erkan Aydın

Diyarbakır

Eğil: Ahmet Aktay
Sur: Ramazan Eker

Edirne

Keşan: Şenol Yalı

Elazığ

Alacakaya: Nazmi Gürbüz
Arıcak: Mustafa Coşkun

Erzincan

Merkez Mercan: Fulya Ateşlenmek

Erzurum

Karayazı: Mahmut Han Koçak
İspir: Nafiz Aydın
Tekman: Sebahattin Uludağ
Aziziye: Aydın Söylemez
Karaçoban: Bekir Yılan
Aşkale: Cemal Karausta

Eskişehir

Beylikova: Tolga Savaş

Giresun

Güce: Mehmet Salih Bahadır
Keşap: Murat Bıçakçı

Hakkari

Yüksekova Esendere: Mithat Baran
Şemdinli Derecik: Suat Yüksel
Yüksekova: Peruz Çamlı
Merkez: Metin Koparan

Iğdır

Merkez Hoşhaber: Osman Toka

İstanbul

Adalar: Erdem Gül
Ataşehir: Boş bırakıldı
Avcılar: Hüseyin Aksu
Bahçelievler: Mehmet Ali Özkan
Bakırköy: Bülent Kerimoğlu
Başakşehir: Abdulhadi Akmugan
Bayrampaşa: Remzi Albayrak
Beşiktaş: Rıza Akpolat
Beykoz: Boş bırakıldı
Büyükçekmece: Hasan Akgün
Çatalca: Cem Kara
Çekmeköy: Seyfettin Yıldırım
Esenyurt: Kemal Deniz Bozkurt
Fatih: Soner Özimer
Gaziosmanpaşa: Erkan Kaya
Güngören: İsmet Yaşar
Kadıköy: Şerdil Dara Odabaşı
Kartal: Gökhan Yüksel
Pendik: Mehmet Salih Usta
Sancaktepe: Özgen Nama
Silivri: Özcan Işılar
Sultanbeyli: Ayhan Koç
Sultangazi: Halil Bozkurt
Şile: Ali Secaattin Güney
Şişli: Fidan Aslan Eroğlu
Tuzla: Salim Gürsoy
Ümraniye: Cafer Aktürk
Üsküdar: Ahmet Kılıç
Zeytinburnu: Adil Emecan
Eyüp Sultan: Emel Bilenoğlu
Sarıyer: Şükrü Genç

İzmir

Balçova: Mehmet Ali Çalkaya
Bayındır: Ufuk Sesli
Bergama: İdris Yavuzyılmaz
Beydağ: Feridun Yılmazlar
Bornova: Mustafa İduğ
Buca: Aydoğan Hepdemirgil
Büyükşehir: Mustafa Tunç Soyer
Çeşme: Ekrem Oran
Çiğli: Ali Engin
Dikili: Adil Kırgöz
Foça: Fatih Gürbüz
Gaziemir: Halil Arda
Güzelbahçe: Özdem Mustafa İnce
Karabağlar: Muhittin Selvitopu
Karaburun: İlkay Girgin Erdoğan
Karşıyaka: Cemil Tugay
Kemalpaşa: Rıdvan Karakayılı
Menderes: Mustafa Kayalar
Menemen: Serdar Aksoy
Narlıdere: Selim Utku Gümrükçü
Ödemiş: Mehmet Eriş
Seferihisar: Yelda Celiloğlu
Selçuk: Filiz Ceritoğlu Sengel
Torbalı: Ramazan İsmail Uygur
Urla: İbrahim Burak Oğuz
Bayraklı: Cevat Durak
Konak: Abdül Batur

Karaman

Sarıveliler: Muhitdin Türkan
Merkez Sudurağı: Gürsel Aksoy

Kars

Digor Dağpınar: Nurettin Artuğ

Kastamonu

Seydiler: Halit Cesur

Kayseri

Hacılar: Gülay Talaslı
Tomarza: Osman Koç

Kırıkkale

Karakeçili: Salih Büyükkaya
Merkez: Mehmet Tuna Soykan
Pehlivanköy: Abdurrahman Öntürk

Konya

Çumra: Veli Harman
Derbent: İsmail Fidan
Emirgazi: Dursun Döleker
Karapınar: Kamil Bülbül Okuyucu
Karatay: Mehmet Şeflek
Meram: Mehmet Gayretli
Selçuklu: Ahmet Adil Tırpan

Kütahya

Çavdarhisar: Ali Okur
Gediz Eskigediz: Ekrem Taşkesdik

Manisa

Soma: Abdullah Saka

Mersin

Tarsus: Haluk Bozdoğan
Silifke: Mustafa Turgut
Mezitli: Neşet Tarhan
Yenişehir: Abdullah Özyiğit
Mut: Mehmet Saydam
Anamur: Durmuş Deniz
Bozyazı: Yüksel Kır

Muğla

Bodrum: Mehmet Kocadon
Fethiye: Ali Karaca
Marmaris: Muhammet Ali Acar
Seydikemer: İbrahim Ertürk

Muş

Bulanık Sarıpınar: Alaattin Çevik
Malazgirt: Ahmet Kenan Türker
Malazgirt Konakkıran: Tevfik Bülbül
Hasköy: Nedret Paçal

Nevşehir

Ürgüp Ortahisar: Hatice Yavuz

Ordu

Gürgentepe: İsa Yazıcı
Ulubey: Kani Ergün

Osmaniye

Düziçi Böcekli: Doğan Öztürk
Düziçi Ellek: Nurettin Mart

Rize

Merkez: Ayhan Akyüz

Sakarya

Adapazarı: İsmail Kılıç
Pamukova: Hüseyin Eryiğit

Samsun

Atakum: Cemil Deveci

Şanlıurfa

Siverek: Fatih Mehmet Bucak
Birecik: Hüseyin Kıran

Şırnak

Uludere Şenoba: Sabri Babat

Trabzon

Sürmene: Kemal Küçükalli

Van

İpekyolu: Sinan Solmaz

Yozgat

Sorgun Çiğdemli: Hasan Ersoy
Sorgun Doğankent: Ali Erciyas
Sorgun Gülşehri: Nihat Karaman
Boğazlıyan Yamaçlı: Duran Baran
Boğazlıyan Uzunlu: Tekin Becerik

Zonguldak

Ereğli: Halil Posbıyık
Merkez: Ali Uzun

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica