Siyaset

CHP’den ‘Komşunu tanı onu dinle ve iyilik yap’ örgütlenmesi

CHP’den ‘Komşunu tanı onu dinle ve iyilik yap’ örgütlenmesi CHP Parti Okulunun Kocaeli’deki eğitmenlerine ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modeli tanıtılmaya devam ediyor. CHP’den ‘Komşunu tanı onu dinle ve iyilik yap’ örgütlenmesi detaylar haberimizde…

CHP’den ‘Komşunu tanı onu dinle ve iyilik yap’ örgütlenmesi

CHP Parti Okulu’nun Kocaeli’deki eğitmenlerine ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modeli tanıtılmaya devam ediyor…

Sokak Örgütlenmesi modeline yeni tanılama…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Örgütü, 2019 yerel seçimleri için yürüttüğü saha çalışmalarının yanı sıra parti içi eğitimlerini de hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modelinin CHP Parti Okulunun Kocaeli eğitmenleri, İlçe Örgütü Bilişim Sekreterleri, İlçe Eğitim Sekreterleri, İlçe Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcıları ve mahalle temsilcilerine tanıtıldığı toplantının ikinci ayağı il binasında gerçekleştirildi.

İl eğitim koordinatörlüğünde değişiklik…

CHP İl Eğitim Sekreteri Seyfettin Kılınç’ın başkanlık ettiği toplantıda, CHP İl Eğitim Koordinatörlüğü görev değişikliği açıklandı. Arzu Türkkal Enç uzun yıllardır sürdürdüğü İl Eğitim Koordinatörlüğü görevinden iş yoğunluğunun sebebi ile ayrıldığını duyurdu. Parti Okulu Eğitmeni olarak görev yapmaya devam edeceğini ifade eden Arzu Türkkal Enç tüm partililere teşekkür etti. Arzu Türkkal Enç’in yerine CHP Kocaeli İl Eğitim Koordinatörlüğü görevine Özgür Çelik’in, İl Eğitim Koordinatörü Yardımcılığı görevine ise Coşkun Sunar ve Dilşad Haczeyni’nin getirildiği duyuruldu.

Seçmenin ihtiyacına göre çalışma…

Görevlendirmeler hakkında yapılan açıklamaların ardından İl Eğitim Koordinatörü Yardımcısı Parti Okulu Eğitmeni Dilşad Haczeyni, Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modelini partililere anlattı. Haczeyni; “Öbeklenmeler en fazla 400 kişiden oluşacak. Burada amacımız seçmenleri tanımak ve ihtiyaçlarını belirlemeye yönelerek çalışmalarımızı bu şekilde şekillendirmektir. Yeni model ile Kimin nerede ne kadar ihtiyacı var bunu görebileceğiz. Seçmenle daha iyi bir ilişki kurabilecek ve bu ilişkiyi daha sağlam bir bağ olarak kalıcı hale getireceğiz. Her öbeklenmeye bir temsilci atayacağız. Coğrafi yakınlıklarına göre öbeklenme yaparak çalışmaları yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica