Ekonomi

Çınar Halk Market’in Ramazan kolileri İzmit Çarşısı’ndan ihtiyaç sahiplerine ulaşacak

Çınar Halk Market’in Ramazan kolileri İzmit Çarşısı’ndan ihtiyaç sahiplerine ulaşacak

İzmit Çarşısı’nda yer alan Çınar Halk Market’in hazırladığı uygun fiyatlı Ramazan kolileri bu yıl da ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ulaşacak – akarhaber

İzmit Çarşısı’nda yer alan Çınar Halk Market, dayanışma ve paylaşma ağını büyütmek adına bu yıl da uygun fiyatlı Ramazan kolilerini satışa sundu. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İzmit Çarşısı ile kuru bakliyattan kahvaltılığa kadar birçok ürünün yer aldığı Ramazan kolileri, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerinin ve kentimize göç etmek durumunda kalan depremzedelerin sofralarına ulaşacak.

“İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞMASINI İSTİYORUM”

Satın aldıkları gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak isteyen vatandaşlar teslimat adresi kısmını doğrudan ulaştırılmak istenilen kişinin adresini yazabilir ya da “İhtiyaç sahibine ulaşmasını istiyorum” yazarak gıda kolilerinin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasını sağlayabilir.

NASIL SATIN ALABİLİR VEYA YARDIMDA BULUNABİLİRİM?

Siz de Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara güvenilir yoldan destek olmak veya kampanyalı fiyatlardan kendiniz yararlanmak isterseniz https://good4trust.org/carsi/urunler/ramazan_kolisi-1503641486 adresinden ramazan kolisi satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica