Kültür-Sanat-Tarih

Çocuklar 19 Mayıs Coşkusunu Göklere Çıkardı

Çocuklar 19 Mayıs Coşkusunu Göklere Çıkardı

Gölcük’te Önem Projesi kapsamında düzenlenen “Uçsuz Mavilikte” adlı uçurtma şenliğine katılan çocuklar; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkularını göklere çıkardı

Başkan Sezer, Çocukların uçurtmalarını hazırlamalarına yardımcı oldu
Başkan Sezer, Çocukların uçurtmalarını hazırlamalarına yardımcı oldu

Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı, Kocaeli Valiliği Önem Projesi kapsamında Gölcük’te “Uçsuz Mavilikte” uçurtma şenliği, Gençlik Haftası kapsamında da okçuluk ve uçurtma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Gölcük Belediyesi’nin araçları ile Gölcük Stadı’na taşınan çocuklar ve gençler; etkinlikte 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkularını yaptıkları uçurtmaları gökyüzünde dalgalandırarak yaşadılar.

ÇOCUKLARIN NEŞELERİNE ORTAK OLDULAR

Çocuklar hedefe ok attılar
Çocuklar hedefe ok attılar

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, etkinlik alanında yakından ilgilendiği çocukların uçurtma yapmalarına yardım ederek neşelerine ortak oldu. Kaymakam Karabulut ile Başkan Sezer daha sonra geleneksel okçuluk alanında çocuklar ve gençlerle birlikte ok atışları yaptılar. Gölcük Stadı’nda doyasıya eğlenen çocuklar Başkan Sezer’e teşekkür ettiler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica