Genel

Çoşkun Aral Doğal Yaşam Parkı Ormanyayı çok beğendi

Çoşkun Aral Ormanyayı beğendi Uluslararası savaş fotoğrafçısı ve gazeteci Coşkun Aral, Doğal Yaşam Parkı Ormanya’yı ziyaret etti, bol bol fotoğraf çekti. Çoşkun Aral Ormanyayı beğendi detaylar haberimizde…

Çoşkun Aral Ormanyayı beğendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 26-28 Ekim tarihlerinde düzenlediği Kartepe Zirvesi’ne katılmak için Kocaeli’ye gelen uluslararası savaş fotoğrafçısı ve gazeteci Coşkun Aral, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam Parkı Ormanya’yı ziyaret etti. Uzun yıllar boyunca savaş fotoğrafçılığı ve gazeteciliğiyle kendisinden sıkça söz ettiren Aral, Ormanya’yı çok beğendiğini belirterek, “Burası olağanüstü, cıvıl cıvıl… Bir tarafta hayvanlar kendi özgür alanlarında insanlarla temastan mümkün olduğunca uzak; diğer tarafta çocuklar onları gözlemlemekten mutlu” dedi.

Coşkun Aral bol bol fotoğraf çekti

Bool bol fotoğraf çekti

Usta gazeteci Aral ayrıca, “Böylesine güzel bir doğal yaşam parkını Kocaeli’ne kazandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederim. Sanayi kenti olarak bilinen Kocaeli’ni doğasıyla tanıtmak çok önemli. Herkesi Ormanya’yı görmeye davet ediyorum” diyerek gezisine başladı. İlk olarak doğa yürüyüş parkurlarından başlayan gezide sırasıyla mesire alanı, göller; vahşi yaşam alanı ve en sonunda çocuk hayvanat bahçesini incelendi. Aral, yeşilin ve doğanın iç içe olduğu Ormanya’da, bol bol fotoğraf çekti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica